Hiç kazık yediniz mi? Hayatınızda hiç ihanete uğradınız mı?

Hayatınızda hiç ihanete uğradınız mı?

Sevdiğiniz biri sizi arkanızdan bıçakladı mı?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evet çok değer verdiğim bir insandı onu madde bağımlılığından kurtarmak için 6 ay uğraştım bir ara bırakrtırdım ailesinin yüzünden tekrar başladı arındırmak için ilaç tedavisi yaptırdım falan çok emek harcadım ve en sonunda bir gün yine hap içti diye sabrım taştı ve vurdum oda kendine yediremeyim ailesine hakkımda olmadık yalanlar çıkardı hoş ailesine ıspatladım ama artık yüzüme bekemıyor insan bu kadar emek harcadığı birisinden ihanet görünce zor oluyor...

1|0
    0|0
    • vurmakta çok haklısın sonuçta çabalamışsın onun için, birde onun iyiliği için yapmışsın :(

• Eyvallah, Şimdiye kadar doğrudan şaşmadım, acısıyla tatlısıyla ama inandığın gibi yaşa...

• eyvallahh :)

Erkekler Ne Diyor 14

• komik soru.. yediğimiz kazıkları yan yana koyarak çit yapsak epey geniş bir bahçe sahibi olurduk herhalde..

0|0
    0|0
  • O kadar çok ki kimden hangi kazığı yedim diye karıştırıyorum bazen :)

0|0
    0|0
  • Saydım sanırım 3 defa.. Hepside beni bırakma seviyorum diyenlerdi :)

1|0
    0|0
    • genelleme yapma..ben de o lafları söyledim zamanında ama asla yüzüstü bırakmadım, ihanet etmedim

• ama sanki bütün söyleyen kızlar öyle olacakmış gibi bir gönderme yapmışsın

• Hayır be.. Ama benim de yaşadığım bu yani sen de yaşadığımı sormuşsun.. Yoksa erkeklerden de defalarca kazık yiyen yokmu aynı şekilde var.. :)

• aynen bana öyle yaptı gayet güzel giden bir ilişkimiz varken bir gün aradı beni unut biz bir daha birlikte olamayız ayrıldık bitti dedi sonra telefon numarasını değiştirdi beni öyle yüz üstü bıraktı o benim ilkimdi hem ilklerimi hemde beni benden alıp dünyamı mahvetti

aynısı sana da mı oldu?

0|0
    0|0
    • offf çok ağır olmuş seninki :( böyleleri yüzünden insanın hayatı mahvoluyor

• aynen 1 aydır feleyim şaştı bir ağlıyorum bir gülüyorum ne yapıyorum bende bilmiyorum

• Ohooooo, hangi birini söyleyim ben kardeşim dediğim adamlardan yediğim kazığı mı yoksa aşkım dediğim kızdan yediğim kazığı

0|0
    0|0
  • Çoooooook!

0|0
    0|0
  • ewet abim den

0|0
    0|0
  • kurtlarla dans etmesini bilmezsen çakallara yem olursun ;)

0|0
    0|0
  • herkesin arkasından iş ceviren biri vardır

0|0
    0|0
  • olanları duyuyoruz duymayada devam edeceğiz bu gidişle

0|0
    0|0
  • bıçaklamaz mı hemde öyle bi kazık yedim ki hani düşmanım olsa böyle yapmazz

0|0
    0|0
    • ne oldu ki?

• ne olcak sözlümden yedim askerdeyken benden habersiz evlenmiş ve telefonda seni bekliyorum hayatım aşkım diyordu böyle bi kazık yiyen varmıdır laa

• Defalarca yedim ve akıllanacağimda yok gibi...

0|0
    0|0
  • hıhı aynen dediğin gibi olmasada oldu yani ;)

0|0
    0|0
    • dedeğim gibi olmasada?

• işte dediğin gibi tam bıçaklamak değilde ama bıçaklamak gibi bişi beni eski sevgilisi harbiden bıçakladı ya :D

• kazık yemeyen varmıki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında soru şöyle olmalı, bunu hiç yaşamayan var mı ?

1|0
    0|0
  • hemde kaç kere ama zaten tecrübe hayatta yenen kazıkların toplamı değil mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...