Ben bi kuruntu yapıyorum ?

sevgilimle en yakın arkadaşımı tanıştırdım. ve o gününün akşamı sevgilimle konusurken bana birden senin arkadsnla iyi anlaşacagız dedi. ben de nerden cıktı şimdi onunla mı mesajlasıyon filan dedim o da hayır arkadaşın öz güveni yüksek bi insan ve ben böyle insanlarla iyi anlaşırım dedi.. bu lafına çok gıcık oldum .. acaba etkilendi mi ? daha önce de baska bi sevgilimde böyle bi olay yasamıstm .. gercekten etilenmiş midir yoksa ben mi kuruntu yapıyorum.. ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tam benim kafamdansın. Böyle bişeyi benim kız arkadaşım söylese 1 hafta konuşmam. Benim mezhebime uymaz

0|0
    0|0
    • çok sinir oldum sürekli onun yüzüne vurup duruyorum.. arada bir onla mesajlaşıyor ama bna mesajları gösteriyor.. yne de çok sinir oluyorum .. ne yani ben ne oluyorum bu durumda .. ne demek özgüveni çok yüksek bi kız ve iyi anlaşacaz.. bugun de konusurken benm en yakın arkadasımı bana karsı savundu .. nedir bu ya

• benimki de savunmustu küstük bayağı falan filan birsürü terane. seninkini de bi güzel sopalamak lazım ki akıllansın. sen biraz bikaç gün umursama. gerçekten seni seviyorsa o gelir ayağına gelmiyosa sevmiyodur uğraşmana gerek yok. yol ver

Erkekler Ne Diyor 9

• Etkilenmistir bence

0|0
    0|0
  • Kesin etkilendi.

0|0
    0|0
  • Sevişirken basılma olasilıkları yüksek.

0|0
    0|0
  • öyle bişey olsa sana niye söylesin ki sanki aradan çekil der gibi :P

eğer sevgilinde girişimcilik ruhu varsa şayet arkaşından etkilenmiş olabilir

çünkü özgüveni yüksek olan insan iyi para getirir

0|0
    0|0
  • Etkilendi yarın buluşur birde sevişirler

sanada boynuzu takarlar kesin

saçmalama kardeşim ufak tefek şeyleri

0|0
    0|0
    • senin dışında herkes etkilendi diye yorum yapıyor :(

• Buluştuğunuzda yada telefonda arkadaşından bahsederse etkilenmiştir

1 kerede şüphe duyma

• bugun konusurken en yakın arkadasımı bna karsı savundu resmen

• grup yapın hepinizde mutlu olun

0|1
    0|0
  • senin sevgilin biraz mal öyle denirmi yaaa ..erkekler özgüveni yüksek kızlardan hoşlanır evet

0|0
    0|0
  • herif sana boynuzu takacam demiş, ayrılırsanız burdayım...

0|0
    0|0
  • Etkilenmiştir iyi takibe al

0|0
    0|0
    • takipteyim.. :( arkadasım pek karsılık vermez ama sevgilimin tutup ta en yakın arkadasımdan etkilenmesi koyar insana

• sakat bi durum aynı anda iki kişiden birden soğursun sonra demet akalın ibrahim kutluay vakasına dönmeyin:)

• :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...