Nedir bu kullanılan tabir?

Ben 12.Sınıf Öğrencisiyim.61 kg 1.75 boyundayım.Esmerim .Etrafımdaki birçok kişiden duydum.Kız Güzeli demişler bana .Sınıfımda bir çok kişide ne kadar yakışklısın ,ne kadar karizmatiksin felan diyolar.Ben böyle reklam yapmayı sevmiyorum.Allah bana vermişse bu güzelliği reklam yapmam için vermemiş .Ben sadece şükrediyorum .Herhangi bi çıktığım kişi yok ben istemiyorum .Daha çok kariyer planları peşindeyim şuanda. Nazar değicek diye korkuyorum.Çok şükür derslerim de iyi okulumda alan birincisiyim .Bu yönden de bazı çekemeyenler oluyo .Birçok göz var üzerimde. Bunu taşıması hiç klay değil.Her gün evden çıkarken ayetel kürsi ,felak,nas surelerini okuyup çıkıyorum .Ben kendimi söledikleri kadar aman aman çok yakışıklı bulmuyorum .Kimseyede ben yakışıklıyım vs laflar kullanmıyorum.Çünkü böyle şeyleri sevmem ben .Bu durumda olanlar varsa beni anlayabilir.Yorumlarınızı bekliyorum .

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Aferin sana .

dogru yapiyorsun, felak,nas , ayetel kursi okuyarak ihmal etme kesinlikle madem cok cekemeyen var etrafta mazallah nazara felan gelebilirsin gercekten.

baby face olan erkeklere denir genelde :) yüzü kusursuz olur, ten rengi ve teni bebek gibi olur iste. :)

0|0
    0|0
    • yüzüm baby face felan değil benim :)

• Nasil ya o zaman :) oyle olanlara derler cunku.:)

Kızlar Ne Diyor 4

• nazar için dualar var ondan okuyupta çıkabilrsin yalnız bu 'kız güzeli' ne demek ? çok mu baby face 'sin ?

0|1
    0|0
  • okuduğun sureler yeter sana

0|0
    0|0
  • mavili nazar boncuklarından tak

0|0
    0|0
  • hepsini okuyamadım. nazar boncugu tak ne diyelim.

0|0
    0|0
    • Nazar bocuğu felan inanmam öyle şeylere.Hurafeden başka bişey değil duamı ederim yeter

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...