Hayatınız en büyük fedakarlığı ?

her insan hayatının bir noktasında fedakarlık yapmıştır belki de pişman olacağını bile bile

sizin fedakarlığınız nedir ?

0|0
14|27

En İyi Kız Görüşü

• ablam üniversite okusun diye kendim okumaktan vazgeçtim..

4|6
    0|1
    • yemin ederim çok üzüldüm ya :/ inşallah okursun canım

• keşke benimde bir ablam olsa sen çok iyi bir kardeşsin senin gibi bir kardeşim olsun isterdim İnşallah sen de en iyi okullarda okursun ve iyi bir meslek edinirsin

• Okumak için açık öğretim tavsiye ederim. Benzer bir olayı bende yaşadım vaktiyle şimdi bakıyorumda aldığım maaaşın 10 da birine 4 yıllık tüm masrafları dahil fakulte okumuş olmak çok enteresan.

Erkekler Ne Diyor 27

• Bana göre benim fedakarlığım servisteydik arkadaşlar el şakaları ile oynuyorlardı ve arkadaki dur lambası düştü,şoför geldi ben yaptım abi dedim yanlışlıkla oldu dedim daha çok fedakarlık yaptım ama aklımda değil şuan.

0|0
    0|0
  • Kuzenime böbreğimi verdim.

2|0
    0|0
  • kucuk kardesimin hergun uzerini orterim geceleri

1|0
    0|0
  • pskolojik sorunları olan sevgilime bir sene elimden geldigince destek oldum nerdeyse hergün kavga etti benimle hep özür diledim..bana kötü sözler söyledi ben iyi davrandım kendi degerlerimden verdim onun güvenini yerine getrdim hep övdüm sonra bi baktım beni begenmez oldu..deli gibi asık bi insanı istemeden kendimden soguttum :S ama napayım psklojisi bozuktu güveni yoktu kendini hiç bgenmiyodu beni hep sev diye yalvarıyodu resmen yapmam gerekti belkide bilemiyorum :S

0|0
    0|0
  • bu sene beşiktaşa cebimdeki son paraları hep bilete veriyom!

0|0
    0|1
  • Kız arkadaşım istemedi diye hayalini kurduğum bölümden vazgeçtim. Şimdi hiç alakam olmayan bir bölümde okuyorum. Ve işin kötüsü ayrıldık da. Neyse vardır bi hayır diyorum

0|0
    0|0
  • eğitime ayırdığım ekstra zaman ve emek olabilir. dışardan bakanlar için bu gerçi, bana normal geliyor :) ciddi bi fedakarlığım olmadı sanırım.

soran arkadaşın yorumu nedir merak ettim :)

0|0
    0|0
  • Terhis olduğumda Watani Görevime Görev Katarak 30 dk sonra çıktım bölükten :) ordu'ya 30dk mı feda ettim :)

0|0
    0|0
    • inan biçok kiişi bunun büyüklüğünü anlamaz ama o 30 dakika çok çok zor geçse gereke :D

• biskrem almıştım ve 1 tanesini kardeşime vermiştim. o an yüreğimden bir parça koptu sanki o kadar canım yandı ki, benimo'mdan bir tane versem bu kadar üzülmezdim.

0|0
    1|0
  • en büyük fedakarlığımı işimle ilgili yaptım...pişmanmıyım evet pişmanım keşke yapmasaydım...

0|0
    0|0
  • En büyük fedakarlık zamandır.. verdiğin herşeyin telafisi vardir ama zaman gitti mi? Gerisi boş

0|0
    0|0
  • bir insan anne baba olana kadar başka biri için fedakarlık yapmaz insanlar en büyük fedakarlığı evlatlarına yapar :)

0|0
    0|0
  • bi hatun bana deligibi yalvarmasına ragmen benden önce ona arkadaşım teklif ettigi için okadını azad etmem

0|0
    0|0
  • ben her konuda fedakar bir insanım bu yüzdende iyi niyetimi suistimal ediyorlar.bu yüzden herkese iyi davranmayacaksın seviye koyacaksın

0|0
    0|0
  • Olmadı, olmayacak..

0|0
    0|0
  • Ahh bunu kendime bile anlatamıyorum :(

0|0
    0|0
  • genellemen yanlıs

fedakarlık falan yapmadım, yapmıcamda

0|0
    0|0
  • hayatımdan vazgeçmem

0|0
    0|0
  • Aşkım için ailemi karşıma almam ama o şerefsizin gitmesi

0|0
    0|0
  • malesef oluyor ama yapılması gerekiyorsa yine yaaprım

0|0
    0|0
  • KS saatlerimi harcamam:)

0|0
    1|0
  • arkadasin dogum gününde striptizci bayan tuttum , maddi fedakarlik :)

0|0
    0|1
  • orta ikide okul hatatimi birakip aileme yardim etmek icin calistim pisman degilim asla kardesim okuyor onun icin tekrardan baslamadim okula bi dedigini iki yapmiyom degerini simdiden pek bilmiyo yarin umarim pisman olmam

0|0
    0|0
  • ailem için sevmediğim bir şehirde yaşamak ve hayallerimden günden güne uzaklaşmak.

0|0
    0|0
  • 4 yıldır yurtdışında okuyorum,kızların o kadar bana çıkma teklifi etmesine rağmen sırf memlekette kız arkadaşım var diye kimseye bakmadı bile,sonra keşfettim ki,tatile gelip gittikten sonra o hep başkalarla uğraşıyor,bakireliğini bile bozmuş,bir ölüm yaşadım ama artık aşk yok bana...

0|0
    0|0
  • sıff sevgılım ıstemıyor dıye işimi bıraktım..part tıme ıdı garsonluk ))) tıyatro yu bıraktım.. ardaslarımı dostlarımı bırkatımm.. sonra o beni bıraktı :(

0|0
    0|0
  • hepsinin karşılıını bi şekilde aldığım için heralde fedakarlık sayılmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Pastanın büyük dilimini arkadaşıma vermek. Bu benim için önemli bir parçaydı ama arkadaşıma verdim :)

0|0
    0|0
  • öle bi fedakarlık yapmadım henüz,taviz vermemek lazım

1|0
    0|0
  • Sevdigim adami kardeşim kadar yakın arkadaşim hoşlanıyo diye biraktim.

0|0
    0|0
  • Zamanımı harcamak oldu

0|0
    0|0
  • Fedakarlık yapmıyorum azaltarak bıraktım

0|0
    0|0
  • Sorma gitsin yaa

0|0
    0|0
  • değmeyecek insanlara gereğinden fazla değer vermek... çok pişmanım..

0|0
    0|0
  • pastanın son dilimini yemedim en büyük fedakarlığım bu :(

0|0
    0|0
  • annem için kendimden vazgeçiyorum

0|0
    0|0
  • O'nu reddettim, çok istememe rağmen bana deli gibi aşık olan üzülmesin diye O'nu iki kez reddettim bakalım 3 olursa 3.de de aynısı olacak mı ?.. :/

0|0
    0|0
    • o ve aşık olan aynı kişi mi? tam anlayamadım neden reddettiğini..

• yok benim sevdiğim biri vardı o da beni seviyodu teklif etti ama bana aşık olan başka biri vardı ve o ilk kişiyle çıksaydım üzülürdü diye :/

• Onun için evimden kaçtım anne babamı üzdüm gerçi şimdi onun için yaptıgım fedakarlıklardan pişmanım

1|0
    0|0
    • eğer ailen onu istemiyorsa onu zorda olsa bırakmalıydın tamam onu çok seviyor olabilirsin ama emin ol ki ailen seni ondan daha çok seviyor ve senin iyiliğini istiyorlar. hem ileride daha iyi bir nasibin çıkabilirdi.

• onun için şehir değiştirdim

0|0
    0|0
  • sevgilime ardı arkası gelmeyen sürprizler hediyeler vs. hazırlıyorum maddi olarak zora giriyorum pişmanım çünkü aynı değeri görmüyorum o benim için doğum günümde gece 12de mesajı bırak normal kutlamadı bile bense enayi gibi halen daha onu sevindirmeye çalışıyorum yarın 6. ay doluyor onun için üzerine yazı yazılmış fotolu beyaz gül sipariş ettim işyerine o bana birşey yapmiycak eminim :(

1|0
    0|2
Yükleniyor...