Galatasaray'ın son durumunu özetlemiyor mu?

Bu genel olarak bir oyuncunun değil tüm takının hali adamların umrumda değil biz parayı alalımda yeter cefayı taraftar çeker havasındalar. Bunları telekoma gömmek lazım?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Taraftarınız iyi laf söylemiş: "Ne gülüyon l*n gevşek!".

Bizim de Sabiha Gökçen Havalimanına gidip tepki koymuşluğumuz var ama oyuncularımız üstüne bir de provoke edecek bir davranışta bulunmamıştı hiç.

Tarık Çamdal adlı şahsiyet o gülümsemeyle sizi tiye aldığını "nasıl olsa paramı alıyorum" mantığında olduğunu çok net göstermiştir.

Mustafa Denizli kendisini bir süre yedek bırakmalı, antrenmanlara tek çıkarmalı iyi bir şekilde cezalandırmalı.. Bu "Gevşeklik" artarsa üçüncü bile zor olursunuz... Haliniz vahim.

0|0
    0|0
    • Ağzını burnunu kırsalar az bunların. Tek tarık değilki hepsi böyle umrunda değil. İçi geçmiş hepsi. Tek temmenımız denızlı bunları tek tek gonderıcek.

• Ewet siz şu an ıyıysnz ama sızde sezon sonuna dogru tökezlıyorsunuz. İyi futbol oynuyorsnz gerçekten olablrsnz sampiyon. Bizim umudumuz yok ztn top sizde artık : ) Haha iyi demişler tutuyor bak kullan sende :9

• Düşmüyoruz, düşürülüyoruz. (Küçük bir düzeltme yapayım dedim)

Ama bu sezon nedense farklı olacağına inanıyorum, her sene bu zamanlarda diyordum 3. Olacağız diye bu sezon birinci olacağız diyorum.

Ah şu TFF, MHK olmasa neler başarıcaz da...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Beter olsunlar hgjhkgjvh

0|0
    0|0
  • Şerefsizler ya Galatasaray bunlara kaldı biz de kanser olduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...