Göbeğim çıktı hafiften nasıl eritilir? Fitness'a gidiyorum fakat karın çalışmıyorum genelde?

Nasıl eritebilirim? Karın kası yapmak istiyorum hafiften ama nasıl olacak bilmiyorum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer göbeğin çıktıysa bunun sebebi yağ oranının artmasıdır. Özellikle karın bölgendeki. Bunuda düşürmenin ve oradaki toplanmış yağ dokusunu eritmenin yolu da kardiyo yapmaktan geçer. Antrenmanına başlamadan 5 dakika orta tempoda yürü ve ısın. Sonra antrenman programını uygula ve antreman sonunda da en az 20 dakika yüksek tempolu kardiyo yap. Ha bunları yapayım sonra eve gidip 1 paket nutella yiyebilirim diye düsünürsen olmaz. Beslenmeni tamamen düzene sokman ve diyet yapman lazım. Diyetten kastım yememek değil. Az az ve sık sık öğün tüketmelisin öğünlerinde proteini asla es geçme. yanında kaliteli yağlardan (zeytinyağı, kuruyemiş) ve karbonhidratınıda çok az miktarda almalısın. Abur cuburu içkiyi şekeri tamamen kesmeye calıs. Bu iş tamamen irade işi, başarılar.

-Personal Trainer

1|0
    0|0
    • Teşekkürler fakat yurtta kaldığım için dediğiniz proteini her gün alamıyorum. Fakat onun dışında söylediğiniz şeyleri yapmaya çalışıcam.

• Olduğu kadar al, herkesin şartları bir değil tabiki. Yardımcı olabildiysem sevindim başarılar

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Koşu yap.

0|0
    0|0
  • hafif varsa karın çalışmana gerek yok her antreman öncesi 10 dk koşunu yap sonrada ağırlık çalış rahatlıkla erir

0|0
    0|0
  • Mekık karını sıkılastırır cardıo yağ yakar kanks

0|0
    0|0
    • Cardio tam olarak nasıl yapılır

• Yok ben sadece yazları 2-3 ay gıdıyorum onun dısında ıstanbuldıam kanks

• peki

• Karın çalış. Kardiyo yap.

0|0
    0|0
  • Youtube yaz Hakan Demiray diye orada karın egzersizleri var oradan çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hafif göbekli bayan tatlı olur boşver eritme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...