Beşiktaş - Akhisar Maçın Sonucu Ne Olur?

#BeşiktaşınMaçıVar

Avrupa Lideri #Beşiktaş Süper Ligde Liderliğe Devam Maçına Çıkıyor. Rakip Akhisar Belediyespor
29 Puanla Lider Olan #Beşiktaş Çıktığı 12 Maçta Sadece Trabzonspor'a Kaybetti. İstikrarıyla Göz Dolduran Kartalda Hedef 3 Puan Ve Liderliğe Devam.. Ersan, Tolgay Sakatlıkları Nedeniyle, Necip Uysalda Kart Cezası Olduğu İçin Forma Giyemiyecek
#Beşiktaş Muhtemel Onbir; #Tolga #Beck #Rhodolfo #Tosic #İsmail #Hutchinson #Gökhan #Oğuzhan #Sosa #Quaresma #Gomez
Liderliğe Devam Demek İsteyen #Beşiktaş Mı? Zirveye Ortak Olmak İsteyen 22 Puanını 25 Yapmak İsteyen Aksihar Belediyespor Mu? #Beşiktaş - Aksihar Belediyespor Bugün 17:00 Lig TV / Radyo 1
Beşiktaş - Akhisar Maçın Sonucu Ne Olur?

• Beşiktaş
    71% (5)71% (5)71% (10)Oy Ver
  • Berabere
    29% (2)29% (2)29% (4)Oy Ver
  • Akhisar Belediye
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ersan olmayınca defans cokuyor , 1 puan

0|0
    0|0
    • Herkes Suçu Tolgada Arıyor Halbuki 2 Maçta Gökhan Töre'yi Yedek Bırakan Şenol Güneş'te Suç.

• Sabrımız sınanıyor , cincon gibi hakemler koklasa kötüyken de kazanırdık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Boool gollu olur 4. 2 4 3 bjk alir

0|0
    0|0
  • ben akhisarın 2 handikapında beraberlik oynadım, bence en fazla 2 fark atar beşiktaş. kg yok ta oynanabilir. yanına da fb - ts berabere ve kasımpaşa - gs kg var yaptım. sadece maç için kısacası beşiktaş alır diyorum

0|0
    0|0
    • fark yediler bütün kuponlar yattı, artık gelen geçen 5 lesin zerre umrumda değil

Yükleniyor...