Abartmıyorum ya boyle olmalıı

ya bır erkegın sevgılısı varsa yapmıcak arkadasım ya yapmıcak bı kıza yan gozlede bakmıcak bır erkek arkadasıyla sevgılısnden baska kızı konuşmucak kızlar ıcınde oyle o senın sen onunsun sonucta ıyıce cıgrından cıkmış bu işler ya madem kı oyle dusunmuyosun sevmıyosun aklın ısın capkınlık da kendını baskalrına begendırmek ıstysun sevgılıne degıl sevgılın olmasın o kız yada erkek o senı sevıyorsa yazık degıl mı ya ben cok kıskanc bı ınsanımda tahammul edemem acıkcası bılmıyorum cok mu abartıyorum ama oyle olması gerekmıyormuu ?

Güncellemeler:
evet abartmıyormusum bundan sonra bı kere deneyın bakalım bakmamaya calışın olucak mı merak ettım sonra cevapları bıldırınn :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bakan gözler kör olsun başka kızlara bakanın

0|0
    0|0
    • aferın valla sana :) tebrık edıp elını sıkıyorumm :) ama nıck ne oyle capkın mapkın olmadı vazgectım

Erkekler Ne Diyor 7

• haklısınız abartı yok gereçekelr senin beklentilerin böyle mutlaka ama hayatın bazı kuarları böyle işliyor biz erkkelr aç gözlüyüz dür malesefki elimizdeki ile yetinmeyip dahada gözümüz dısrarlarda dolasır onun kıçına gögüsüne bakar ah cekeriz laneet biri durum farkındayım ama böyle işte ne yapalım

0|0
    0|0
    • hayır o kadar guzel kız arkadası var bıde yannda gene bakıyorr gene yanii

• olmuyor abla valla olmuyor:)

0|0
    0|0
  • evet öyle olmalı zaten.haram günah zaten bakmayın çocuklar :D

0|0
    0|0
  • senin gibi kız arkadaşım olsa bakmazdım.adın ne

0|0
    0|0
  • malesef yok öyle bir dünya..keşke dediğin gibi olsaydı.

0|0
    0|0
  • Çıkın lan ortaya kim bakıyor!?!?!1

0|0
    0|0
  • Ben bakmıyorum da SAdece egomu tatmin ediyorum diyeyim=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle olması gerekiyr da öyle adam nerde hani ilk boslukta ilk fırsatta hemene degerlendiriolr fırsatı

0|0
    0|0
  • ne kadar güzel anlatmışsın helal olsun sana

0|0
    0|0
  • oooo bu sadece filmlerde kaldi ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...