Kapat

Ruyayı kontrol edebilme.

bunu yapanınız var mı hiç ? dün gece yaptım sanırım ! uzun uzun ruya gördükten sonra sonlarına doğru böyle uyanıp tekrar uyuyup o ruyaya devam eder gibi oldum. yanımda hiç sevmediğim birini gördüm karşımdaki arabaya baktım sonra bu araba gerçekte böyle olamaz dedim ve kızın saçını başını yoldum asfdghafgsd ama çok çabuk geçti tam kontrolu alamadım elime sonrasını hatırlamıyorum bilinç altı gibi bişeyde olabilir. son bi kaç gündür çok düşünüyordum bunu. ve oldu sanırım :////////777777 olmuşmuki ? afsdgasd yapanınız varmı hiç ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• rüyayı yönlendirmedim ama rüyada olduğumu farkettim :) mesela rüyamda baktım ölmüş dedem babannem.ilk başta heyecanlandım sonra dedim ki bunlar ölmüştü ben rüyadayım heralde :D baktım amcam tatlı veriyo bana rüyadayız ama ver sen yine de diyorum geziorrum öyle.

1|0
    0|0
    • hgfvsahgdfvsahgvfdsahdf buna benzer şeyleri çok küçükken bende yaşıyordum. babama ruyadayız diye söylüyodum asdfgasd oda bişey demiyodu :////////77777777777 ama kontrol edemiyodum. :D:D:D bu sefer ruyada olduğumu anlayınca kızın saçını başını yoldum ya :DDD

• dahgsdghas arada akılda veriyormuşsun işte fenamı. uyanıncada söyleseydinde işe yarasaydı bari :////77

• ama şimdiki zamana geldik :) ama keşke öyle bişey olsa şimdiye ailemi zengin ederdim :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• kendini çözebilme ve taniyabilme insanları tanımak için uğraşırız ya aslında kendimizi tanımak en zor iştir ve çok ama çok zaman gerektirir hareketlerin yüz mimiklerin beynin rüyaların duyguların ve düşüncelerin aslında hayatınla ilgili her şey bir bakıma gördüğün rüyalarında saklıdır kimine göre

ben gördüğüm rüyalarımı muhakkak yaşarım bununla ilgili bir çok şey başımdan geçmiştir yani rüyamda gördüklerimi bir kaç gün sonra ben bunu görmüştüm derim kimine göre bu bir bilinç altı kimie göre ise dejavu dur şimdi sana gelellim rüyalarını kontrol edebilme neden olmasın ben inanrım böyle şeylere

0|0
    0|0
  • bu gercek olamaz bu rüya dediğin anda kontrolü ele alıyomuşun öyle diyodu bugün ömer çelakıl ben hiç beceremedim tabi

0|0
    0|0
  • bi ara rüyalarıma girsene?

0|0
    0|0
  • evet var..o biir

link

0|0
    0|0
  • bana oluyor.olayın rüya olduğunu anlayınca normal hayatta yapmayacağım şeyleri yapıyorum çok da zevkli oluyor. nolcak ki zaten rüya diyorum :D

0|0
    0|0
  • Bılınc altı kontrol edebılme benım gıbı :)

0|0
    0|0
  • hee ben dizi yaptım brezilya dizisi gibi her akşam devam ediyor yeni bölümlerle:)

0|0
    0|0
  • ben rüyalarımın bütün controlleri benim elimde kafama göre ayarlıyorum :S

0|0
    0|0
  • tam pişmemiş ama yıne de fena sayılmaz

0|0
    0|0
  • uyurken bi tarafın açıkta kalmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende korkacağım rüyaların sonunu değiştiriyorum uykumda:D:D var öyle bişey ilginç.sonra hemen uyanıyorum ama.

0|0
    0|0
    • dimi. bende sonra hemen uyandımmı hatırlamıyorum. hiç bişey hatırlamıyorum. tek hatırladığım ruya olduğunu anlayıp kızın saçını başını yolduğum agsfdhasd

• ahaha oluyo öyle şeyler :))

• banada oluyo rüyada olduğumu anlıyorum ve sonra tüm hakimiyet bana geçiyor istediğimi yapabiliyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...