Erkeğin sevgilisi yerine maç izlemeyi tercih etmesi?

Öncelikle merhaba yeni üye oldum siteyi anlamaya calışıyorum,hernese soruma geleyim.Örneğin;akşam özel gününüz hazırlık yapıyorsunuz ama sevgiliniz sizin yerine maça gitmeyi tercih ediyor.Bu durum hakkında düşünceleriniz nelerdir.

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olan şey,birbirinizin ilgi duyduğu şeylere saygı gösterebilmek ve hatta o aktivitede onla beraber olabilmektir. Eğer söz konusu olan özel günse,o günü gerektiği gibi sevgiliyle geçirmek yerine,maçı tercik etmek büyük kabalıktır.

3|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• 0|0
    0|0
  • maçın oynanacağı gün ve saat bi hafta öncesinden (hatta daha da öncesinden) belli olmasına rağmen neden siz kızlar maç saatine program yaparsınız? iki gün süren haftasonu boyunca maç dediğin hadise 90 dakika. bu da demek oluyor ki uyku saatlerini çıkarırsak 48-16= 32 saat. yani 32 saatte 1.5 saat bizi görmeseniz olmuyor mu. geriye 30 saat kalıyo da o açıdan

0|0
    1|1
    • peki o gün ilk tanışma günümüze denk geliyorsa ?

• ilk tanışma gününüzse çok tarafsız yazıyorum bak, eğer derbi maç değilse sana ayırması lazım. eğer derbi maçsa hele ki gs fb derbisiyse gerçekten anlayışla karşılaman lazım. değerin bin kat artar o zaman sevgilinin gözünde

• yorumun için teşekkür ederim

• Maç da erkeğin özel günü. :)

Zevzek Pollux<3

1|0
    0|0
  • unutursa gider olabilitesi yüksek ama aklındaysa bile bile gitmez en azından ben gitmem hatta büyük bide sürpriz yaparım unutmazsam :)

0|0
    0|1
  • Valla Beşiktaş'ın maçı varsa değil sevgilimi babamı tanımam maçtan sonrada kutlanır özel gün bence.

0|0
    0|0
  • öyle sevgiliden hayır gelmez çünkü sana deger verse sen yanında olur maç 90 dk ama sen bir ömürlük olabilirsin...(Yalnız adam)

0|0
    0|1
  • varya hıc anlattıgın gıbı bı adam olamadım

yanı cok ama cok ıstesem bıle maca gıtmeyı onuda alır ole gıderdım stada

0|0
    0|0
  • Aynı ben------

0|0
    0|1
  • eğer derby ve öenemli bir avrupa maçı içinse hor görülebilir..

0|0
    0|1
  • maç hastalığı bu galıba

0|0
    0|0
  • Bence odunluk.

0|0
    0|0
  • Maçın önemine bağlı derbi ise maç izlerim :)

1|0
    0|0
  • şu şekilde oturan kız anca barcelona-gs finalnde terk edilir.onun dışında bütün maçlar yatakta geçer zaten <3

0|0
    2|1
  • Eşekten şeker esirgenmez ama eşek yaratılışı gereği otu tercih eder..

0|0
    0|1
  • oyarım... öyle şeymi olur

0|0
    0|0
  • Özel günse evdeki maçı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • niye sen izdivaç programı izleyince bişi olmuyo dimi.

0|0
    0|0
  • kız eskimiş demektir :)

0|0
    0|1
  • Kanka o bu değilde=) Sen eskişehit anadolu üniversite okuyosun değil mi=) İzmirlisin ayrıca=)

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 9

• Bizde tam tersi olurdu.Eski erkek arkadaşım,bazen plan yapardı ama ben her defasında Galatasarayın maçını izlemeyi tercih ederdim.Hatta kaç kez bağırdım kendine,Galatasarayın maçı varken nasıl olurda sen başka plan yapmaya kalkarsın diye :D

2|1
    0|0
  • tüm ilşkilerd ebikez basa gelir bu durum .. mac izletmem izlemesin die ne kdr yapılası cilve varsa hepsni yaparm

2|0
    0|2
  • Ben de giderdim onunla maça. Olmadı gidemezsem maçtan sonra gelir yanıma? Ben maç konusunda esneğimdir sıkmam sevgilimi.

0|2
    0|0
  • Nasıl bensiz gider? Bir gün sonra kutlanır o özel gün.

0|0
    0|0
  • Olabilir herkes sevdiği şeyleri yapmakta özgür.

0|0
    0|0
  • Benim yerime Galatasarayı tercih etsin ki bende öyle yaparım :)

0|0
    0|0
  • Ben de giderim o ruh halindeysem,değilsem otur dedi isem oturacak.

0|0
    0|0
  • ben de onla beraber maça giderdim, farklı bir özel gün kutlaması olabilir :)

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum. Herşey karşılıklı. Bende onun doğum gününde alışverişe çıkarım.

1|0
    0|1
Yükleniyor...