Ayak kokusuyla nasil baş edeceğim?

Arkadaşlar her gün spor ayakkabı giyiyorum çalıştığım için bütün gün aayağımdan çıkartmıyorum. Aslında çok titiz temizliğine dikkar eden biriyim. Ama bu ayak kokusuna bir çare bulamıyorum. Her gün sabah akşam ayaklarımı yıkıyorum sabunluyorum. Ama yinede kokuyor ayaklarım. Birde çok terliyor. Artık utanıyorum ayakkabılarımı çıkartmaya. Şimdi diyceksiniz hergün aynı ayakkabıyı giyme diye zaten aynı ayakkabıyı da giymiyorum hergün değişik bir ayakkabı giyiyorum ama yinede çok pis kokuyor ayaklarım. İnsanlık namına düzgün cevaplar yazın bana yol gösterin :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Değerli dostum "duranso"l diye bir sprey var ayaklarını yıkayıp kuruttuktan sonra sık parmak aralarına ve topuklarına en az 7 gün kokmuyor...tabi kişiden kişiye değişir de çok güzel bir çözüm. aynı şekilde benimde çok kokar titiz olmama rağmen çözümü bunda buldum.

link

eczanede 10-14 TL cıvarında satılıyor..

Bol şans:)

0|0
    0|0
    • Bu sprey turk malimi? Ben yurt disindayim bulabilirmiyim ben bunu Almanyada ?

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen iyisi bir cildiye uzmanina gorun,

Once mantar yahut bakteriyel olmadigini anlayalim,sonraki asamada daha faydali olabiliriz

0|0
    0|0
    • Gorunurde hic bisey yok piril piril ayaklarim ama kokusu beni bitiriyor.

• Birincisi spor ayakkabı hava almadığından terletir ve koku yapar. Altıo kösele içi deri kaplı ayakkabı giymen lazım.

İllada spor ayakkabı giyeceğim diyorsan eczenelerde 5 TLye ayakkabının içine serpilen ve 90 gün koku yapmayan bir toz satıyorlar ondan all .

0|0
    0|0
  • Sorunun halloldumu bilemem ama eczane önerileri gayet mantıklı.. eczane dışında bildiğin karbonatı ayakkabının içine serp öyle giy.. net!

0|0
    0|0
  • spor ayakkabı rahattır ama terletir .eczaneden ayak spreyi olın .anti bakteriyeldir ve koku onteyici

0|0
    0|0
  • spor ayakkabı giyme civciv:)

0|0
    0|0
  • baş etme bırak koksun,çekelim doyasıya içimize. ''TEK ÇARE FETİŞİZM''

0|0
    0|0
  • bi arkadaşım söylemişti ayağa kına yakılınca ayak kokusu geçiyormuş,bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • kaliteli çorap ve kaliteli ayakkabı giyersen kokmaz.

0|0
    0|0
  • O hastalık, en kısa zamanda doktora git.Krem felan verecektir, belli bir zaman sonra geçer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önce ayakkabılarını yıka sonra ayak bakımı için losyonlar var, koku ve terleme için , onlardan kullan, suya katıp ayağını suda beklet, bi süre devam et buna , ayıp bişey değil bu

0|0
    0|0
  • ayak bakım ürünlerinden kullanabilirsin.ayak kokusu için spreyler var onlardan kullanabilirisn

0|0
    0|0
  • mantar hastalığı olabilir çok terletir bu illet vede koku yapar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...