Kapat

Savunma sporlarını biliyor musunuz?

şahsen bariz bir taciz yaşamadım ama bir kızın bunları öğrenmesi gerektogini düşünüyorum takip olayı yaşadım bir kaç kez ve ister istemez korktum kikboksa başladım bu yüzden

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• bayanların kendilerini savunmasını ve savunma sanatını öğrenmelerini istiyorum,

Kamu spotu

'Tacizlere ve istirmarlara karşı bayanlarımız savunmasız kalmasın...'

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Aikido muhteşem bir savunma sanatıdır ben yapıyorum

0|0
    0|0
  • eski boksörüm. bazı dövüş sporlarından gerekli ve temiz hareketlerde biliyorum. bir bayan dövüş ya da savunma sporu öğrenmelimi dersen köşede kıyıda lazım olur öğrensin derim. ancak bir erkeğinin olması şart ;)

0|0
    0|0
    • bir bayan istediği kadar öğrensin ilerleyemez kolay kolay birde sürekli kural bence bir bayanin öğrenmesi gereken tek spor krav maga

• valla bacım MMA tarzı kafes dövüşü, boks, aikido birde street fighter :D çocukluktan beri dövüşmekle geçti hayatım :D

0|0
    0|0
    • ooo sen işin ustası olmuşsun 😊

• belli iyi ki birakmissin bide 19 yasindasindaha 😲

• Hahahah doğru :D

• Boks biliyorum temel.

0|0
    0|0
  • tek bildiğim sokak dövüşleridir

0|0
    0|0
  • boks daha iyi bence

0|0
    0|0
  • yaramıyor kızlar be yarasa gidin kurtulun ama

0|0
    0|0
  • Acayip cimcik atarım

0|0
    0|0
  • Kavgada kafamı koruyorum :D :D Oda savunma olur mu :D

0|0
    0|0
  • az bisey biliyorun

0|0
    0|0
  • ben kickbox ve wing chun yaptım

0|0
    0|0
  • 6. yilim oluyor mma de :/

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• karate ya da boks öğrenmek isterdim iyi döverim yolda laf atan erkekleri :Dddd

0|1
    0|0
  • Oo super bende istiyoruumm. Yakin vadede olmaz vaktim yokta aklimda hep yumruk tekme falan 😀

0|0
    0|0
  • bir ara judoya merak sarmistim ama karsimdaki okuz beni yere atinca vazgectim :D

0|0
    0|0
  • boks yaptım uzun bir süre ama bunu hobi olarak yaptım yani amacım bu değildi eğer dışarda zor durumda kalırsam kullanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...