Savunma sporlarını biliyor musunuz?

şahsen bariz bir taciz yaşamadım ama bir kızın bunları öğrenmesi gerektogini düşünüyorum takip olayı yaşadım bir kaç kez ve ister istemez korktum kikboksa başladım bu yüzden

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• bayanların kendilerini savunmasını ve savunma sanatını öğrenmelerini istiyorum,

Kamu spotu

'Tacizlere ve istirmarlara karşı bayanlarımız savunmasız kalmasın...'

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Aikido muhteşem bir savunma sanatıdır ben yapıyorum

0|0
    0|0
  • eski boksörüm. bazı dövüş sporlarından gerekli ve temiz hareketlerde biliyorum. bir bayan dövüş ya da savunma sporu öğrenmelimi dersen köşede kıyıda lazım olur öğrensin derim. ancak bir erkeğinin olması şart ;)

0|0
    0|0
    • bir bayan istediği kadar öğrensin ilerleyemez kolay kolay birde sürekli kural bence bir bayanin öğrenmesi gereken tek spor krav maga

• valla bacım MMA tarzı kafes dövüşü, boks, aikido birde street fighter :D çocukluktan beri dövüşmekle geçti hayatım :D

0|0
    0|0
    • ooo sen işin ustası olmuşsun 😊

• belli iyi ki birakmissin bide 19 yasindasindaha 😲

• Hahahah doğru :D

• Boks biliyorum temel.

0|0
    0|0
  • tek bildiğim sokak dövüşleridir

0|0
    0|0
  • boks daha iyi bence

0|0
    0|0
  • yaramıyor kızlar be yarasa gidin kurtulun ama

0|0
    0|0
  • Acayip cimcik atarım

0|0
    0|0
  • Kavgada kafamı koruyorum :D :D Oda savunma olur mu :D

0|0
    0|0
  • az bisey biliyorun

0|0
    0|0
  • ben kickbox ve wing chun yaptım

0|0
    0|0
  • 6. yilim oluyor mma de :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• karate ya da boks öğrenmek isterdim iyi döverim yolda laf atan erkekleri :Dddd

0|1
    0|0
  • Oo super bende istiyoruumm. Yakin vadede olmaz vaktim yokta aklimda hep yumruk tekme falan 😀

0|0
    0|0
  • bir ara judoya merak sarmistim ama karsimdaki okuz beni yere atinca vazgectim :D

0|0
    0|0
  • boks yaptım uzun bir süre ama bunu hobi olarak yaptım yani amacım bu değildi eğer dışarda zor durumda kalırsam kullanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...