Nedir bu boy takıntısı? kendinize gelin!

Nedir bu boy takıntısı? kendinize gelin!

Az önce tesadüf bir konu aşlığında gezerken gördüm maşallah sitede 175 den aşağı bayan, 190 dan aşağı da erkek yokmuş arkadaş sizin kafanız mı güzel yoksa topuklu ayakkabı giyip üstüne birde jöleyle saçınızı havaya kaldırıp o şekilde mi boy ölçülüyorsunuz? Nedir bu boy takıntısı yahu kısa olsun uzun olsun insan olsun! bakın benim boyum yıllardır 174 ama hiç gocunmadım bundan ve hiçte kısasın diye tepki görmedim insanlardan çünki bu ülkede bayanların büyük çoğunluğu çene hizama geliyor, erkeklerinde boyu benden uzun olanlar azınlıktadır arkadaşlar yapılan araştırmaya göre ülkemizin boy ortalaması erkekte 172 bayanda 161 toplamda da 167 olduğunu biliyor musunuz? asla böyle bir konu açmazdım ama bu kadar kompleksi insanlar olduğunu görünce dayanamadım... Yahu hakkaten iyi misiniz siz arkadaşlar Uzun boyluluğuyla bilinen Almanyada bile erkeklerin boy ortalaması 179, halk arasında 'at' gibi tabiriyle anılan rus bayanlarının boy ortalaması da sadece ve sadece168! hakikaten siz neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu? kısayız işte bizim millet kısa! kısasınız bunu kabullenin artık! istisnalar yokmu tabiki var ama Türk milleti olarak kısa bir milletiz bu yüzden kendinizi olduğunuz gibi kabullenin vede öyle sevin derim ben!

Güncellemeler:
kaynak google'a Average height around the world yazıp çıkan ilk wikipedi sayfasına göz atabilirsiniz!
şu soruya bide erkek yorum yazsın be! harbi odunsunuz

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• bu siteye bakarsak,erkeklern geneli 1,80 yukarısı tamam onları anladıkta,kızlarında mübarek 1,70 ten aşağı yok,hepsi kazık yutmuş gibi up uzunlar,ben cüce kalıyorum :(

0|0
    0|0
    • yahu 170 ne demek sen biliyo musun? bak ornek vereyim bizim almanyada dogup buyumus arkadasım var modellik yapıyor bayan kendisi uzun ince birşey kazulet gibi mubarek insan azmanı. kızın boyu 169! burda sitedekilere baksan 170den aşagısı cüce! yuh ya yemin ediyorum sitenin yaş ortalaması 14

• aç karnınamı tok karnınamı:))kızlarla topuklu topujksuz muhabbeti var sizdede bu olsun:))tok olunca çeker boy

• ben 174 üm saçları yeni kestim degişik bir model böyle ortadan kaldırmalı... jöle sürünce dimdik oluyo siken gibi bir 5 santim ordan gelse 3 santimde spor ayakkabı olsa artı 1 santim corap morap diger faktörler desen yapar sana 183 . 183 diye boy olmaz o 185tir. kabaca yuvarlayınca sana işte 190 filanım yani

Kızlar Ne Diyor 10

• İyi de yalan mı söylüyor o kadar insan boyları uzunsa.Hayır yani uzun olsa ne olacak kısa olsa ne olacak burada uzun olduğunu söyleyenlere xper puan mı veriyorlar? :D

0|0
    0|0
    • özellikle bayanlar boy konusunda yalan söylüyor dikkat edin bak bi 10 santim fazla söylüyorlar puan fılanda alacaklarından değil işte bir çeşit kısa olmanın getirdiği kompleks bu inanırmısın geçen şu yolda 1 liraya boy ölçen aletlerde boyumu ölçtüm 178 cıktı 2 santim saç 2 santim ayakkabı düştüm 174 diyorum adam ölçüldü yanımda 184 cıkdı boyu ayakkabı artı jöleli saç adam bunuda boyunun içinde sayıp seviniyo 184 cıktım diye... insanlar böyle işte bu ulkede

• Abi senin sorunun ne ? :D Kimse kimsenin umrunda değil uzun ya da kısa diye. Bence senin sorunun boyunun kısa olması değil psikolojik rahatsızlıkların var senin. Doktora gittt !

• ben kısa degilim tamam mı kısa degilim

• boyunu yalan söyleyenleri bende anlamıyorum çok mantıksız neysen osun işte.

0|0
    0|0
    • keşke herkes sizin gibi düşünse insanlar çok özenti hayır 2 metre olunca ne olacak ben cok memnunum boyumdan cogu ortamdada birinin boyu ornegin raftan bardak almaya yetmedımı beni cagırır boyum ıyı diye... ama almanlara göre bende kısayım gel gelelim burası almanya da değil

• kimi de ben boyluyum herkesten güzelim-yakışıklıyım diyor ama o çok komik

• ya yok o ne öyle be insan azmanı gibi ya bı kız var burda öyle azman gibi kendini cok güzel zanendıyo elleri filan yaba gibi kafam kadar eli var hiç cekici değil

• o değilde ben en çok şu 1.55 -60 lık kızların'' ayyyyyy 1.80 den aşağı olmasın '' laflarına bi yerimle gülüyorum :D

0|0
    0|0
    • hiç sorma insan haklarına hatta hayvan haklarına herşeye aykırı bu durum yaw :D

• 173 benim, 175'in altinda da varmis yani :)

0|0
    0|0
    • memleket nere? sulak yerde mi yetiştiniz? norveçle akrabalığınız varmı

• e demek banane bende bu sitenin bir üyesiyim onlar yalan söyleyip ben dogru söyleyince ben aptalmışım gibi bi algı oluoşuyo kaldı ki kaçtane tanıdıgım beni kandırmaya calıstı boy yuzunden her zaman durustlukten yanayım ayrıca bende kısa degiim tamam mı? aklına öyle bişey gelmesin turkiye ortalamasının üstündeyim norvece gelsemde cok sırıtmam yani

• Bence sende eziklik duygusu var ben boyunu sormadim sanane ki dedim :) Herneyse iyi gunler

• 1.65'im, kendimle barışığım.

Sevgiler, saygılar.

0|0
    0|0
    • sorduk mu al işte bir takıntılı daha

• haillucifer boyunu sormadık ki gelmiş boyunu yazıyo

• Ne var yazabilir boyunu? Bu soru boyla ilgili bi soru? Bi soru soruyorsanız her türlü cevaba saygı göstermeniz lazım. Saygısızca davranmanın bi lüzumu yok.

• ama bayanlar takıo napcan

0|0
    0|0
  • cücüğüm ben api.

0|0
    0|0
  • bnce ayaklarnn altına takoz koyuyorlar :D

0|0
    0|0
    • olabilir bak :) yaparlar valla

• Kim o 190'ım 175'im diyenler? Üzmeyin çocuğu ya.

0|0
    0|0
    • :)

• ben kısa değilim tamam mı? ben kısa değilim okan bayülgen kısa, serdar ortaş kısa ben ideal erkek boyundayım hatta biraz uzunum. bayanlar çeneme geliyor

• Ah, güzelliği kadar yüreği de kocaman olan Lucifer'im benim.

Himayende çok rahatım, al beni, sakın kötülerden.

• adam kızmış beyler dagılın

0|1
    0|0
    • sen kendi adına dağılabilirsin bence :D

• zuahahha yarıldım :ddd

• anlamadım şimdi kızmış derken yani sinirli kızgın anlamında mı yoksa bayan anlamında mı? ben bayan degilim ayrıca kısa da degilim biraz kızgınım evet türkiyedeki hobbitlere gıcık oluyom

Erkekler Ne Diyor 1

• Hak verdim azizim şahsen 1.82 yim önceki yorumlara bakınca "ulan ben kısa mıyım" sorusu oluştu 30 yıllık bünyede.. uzun yada kısa da aslında göreceli bir kavram benimle aynı boyda bir hatun bana çok uzun ve itici geliyor misal.. neyse ki.. "alçaktan atında kuşlar yesin" k.s. ahalisi diyerek bitiriyorum sözlerimi..

0|0
    0|0
    • yani öyle yorumlar warki insan 1.85 olsa kısamıyım die düşünür

Yükleniyor...