Erkek arkadaşım 2 aydır body yapıyor amino asit kullanmak istiyor?

Erkek arkadaşım 2 aydır body yapıyor amino asit kullanmak istiyor artı her gün balık yağı hapı kullanacakmış işe yarıyor mu? Verim alabilir mi? 187 boy 85 kilosu yağ yakıp kas kütlesini yükseltmek hacim kazanmak istiyor. Önerileriniz nedir? teşekkür ederim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben neredeyse 2 senedir fitness yapıyorum. Onlara dökecek parası varsa beslenmesine önem göstersin. Yurtdışındaki 1 kuruşluk mal burada 5 kuruş. Tavuk eti yiyiyorsa kırmızı et yesin vs. takviye olarak kreatin önerebilirim. Fiyatı uygun. Kas gelişimini arttırdığı da kanıtlanmış bir şey.

0|0
    0|0
    • kaç aya değişim olur sizce? metabolizması hızlı çalışıyor, en az 2-3 saat çalışıyor salonda. Yaza kadar fit olur mu şu an göbeği var işte :)

• Haftada 0,5-1kg arası kilo kaybı zor bir şey mi? Bunun için öneriniz var mı peki :) kusura bakmayın çok soru soruyorum ama :)

• No problem:) Zor bir şey değil, kilo verimini istediği gibi düzenlemek istiyorsa kalori sayımı yapabilir. Mesela telefonumda fat secret uygulamasını kullanıyorum ben, aşağı yuları kalorimi çıkarıyor. İlk aylardan mümkün olduğunca verim almaya çalışsın, ileride o kadar hızlı sonuç alınamıyor çünkü :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...