Dolandırılmış olabilirmiyim ?????

ben cumartesi günü nettten bi ürün aldım efferslim diye bi ürün yag yakıcı bişey 2 adet almıştım birini iade gönderdim tekrar bi kargoyla ödemesini yaparak gönderdim ürünüm gitmiş kadın şuan bana iade ödemesi bi hafta içinde yapılıcaktır diyor ürünün faturası bende ki eger iade etmezlerse dava açabilirmiyim ückatcılıktan bu arada kredi kartıyla ödeme yapmıştım 2 taksit

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Faturası elinizde ise, kargoyla geri yolladıgınıza dair belgede elinizdeyse, sorun olmadan alırsınız paranızı.

0|0
    0|0
    • ikiside elimde ama çel,ilşki konuşuyorlar kargo elinize ulaştımı diye aradım yok dediler kargo şirketini aradım ulaşmış aradım tekrar geveze geveze konuşuyorlar çok sinir bozucu

• şimdi tekrar aradılar fatura ikili şekildeydi irsaliyenin birini daha göndrrmeniz gerekiyor iade için dediler bn tekini göndermiştim nolur nolmaz diye muhasabe o olmadan iade yapamıyormuş fotokopisini çekip o faturayıda göndermelimiyim ?

• Orjinalini yollamayın elinizde bir adet kalsın. Ayrıca siz odemeyın kargo parasını, karsı odemelı yollayın.

Erkekler Ne Diyor 1

• ne alırsan ilk önce gittigidiyor a bak bence.sağlam güvenilir sık sık indirimler de oluyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bnce olaya bu kadar sğk bkmmlısın belki dolandrılmş değilsn dr de sana ole geldi dolandrılsan bile dnynn sonu değil ama dimi:)

0|0
    0|0
    • ya canm maksat o degil tuhaf cevaplar veriyorlar net degiller

Yükleniyor...