Açık öğretim bilgisi olan ?

şimdi benim bir yeğinim var okulu bıraktı bu yıl Lise 3. sınıfı okuyordu hatta bu sömestırda bıraktı yapamıyorum okumak istemiyorum diye Açık öğretimden bitirmek istiyormuş şimdi soruma geliyim Açık öğretimden bitirmek için sınavlara giriliyor belli bir puan toplanması gerekiyor o 3. sınıfın 1. dönemine kadar okuduğu için kaç tane sınava maruz kalıcak ? bide onun 1. sınıf yıl sonu başarı puanı 60.57 2. sınıf 60.27 bunların bir etkisi olucakmı hemen hemen konuyu anladınız bilgisi olan varsa yardımınız gerekiyor

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• açıköğretimde mezuniyet kredili sistem üzerinden hesaplanır .. lise boyunca görmüş oldugu derslerin karşılığı olan krediyi hesaplar sistem otomatik olarak .. 122 / 144 oldu mesela .. eksik olan 22 kredidir ( örnek ) sonra gördüğü derslere göre misal matematik 2 yi görmüş matematik 3 seçiyor .. ve o şekil geri kalan 22 kredisini tamamlayıp mezuniyet belgesi alıyor ..

illaki şu kadar sınav girecek diye bi kaide yok eğer başarılı olursa sanırım 2 sınavda alır yani max ders başarısı ile .. başarısız olursa belki 5-6 sınav yani dersin sınavını iyi çıkartması önemli .. yıl sonu başarı puanı mezuniyetini etkilemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...