Erkekler, Evlisiniz. Korner ve autu ayırt edemeyecek kadar futbolla ilgisizsiniz?

Ama eşiniz tek aşk BeşiktAŞK diyecek kadar koyu bir taraftar. Ve deli gibi maça gitmek istediğini biliyosunuz. Götürür müsünüz?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Tek ask BesiktAsk diyen kadın bas tacıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben Besiktas'in macini kacirmam hic. Ama bu sorudaki durumda olsam da tuhaf bulurum.

Cocuk degil ya, merakliysa gitsin ben mi elinden tutup maca goturecem?

0|0
    0|0
  • Fanatik beşiktaşlıyım öyle bir eşim olacakta götürmüyecem ama kaldıki ilgisiz olsamda eşim istediği için götürürdüm

0|0
    0|0
  • pek futbol sever değilim hatta takım tutmuyorum. ama o kadar koyu bir taraftarsada götürmek için elimden ne gelirse yapmaya çalışırım :)

0|0
    0|0
  • Götürmem... Evde seyretsin.

0|0
    0|0
  • Bende besiktasliyim ve gercekten futboldan hic anlamam izlemem yorumlamam ama onun mutlu olucagini biliyorsam gotururum ama evde mac izlemem

0|0
    0|0
    • O izlemek isterse

• Hayırlısı olsun

• Insallah cumlemize ☺

• Goturmem erkeklerin içinde ne işi var çarpar ağzının ustune evde oturturum evde beraber maç yapar onun keyfine bakardık

0|0
    0|0
    • Önce ağzına çarp sonra maç yap yok öyle dünya

• Sen kadro dışıysan olur

• Gel olurum gerekirse gel hadi bekliyorum

• sinemaya romantik film izlemeye götürsek olmuyomu :D

0|0
    0|0
  • evet götürürüm

0|0
    0|0
  • Niye götürmeyeyim ki, Mantıklı düşünen biri için buna HAYIR demenin mantığı olmaz

0|0
    0|0
  • Beste ezberletip Alen abiyle bile tanıştırırım. Alem Kartal ailesi görsün -,-

0|0
    0|0
    • <3 bence öyle öyle birinin bilmediği beste yoktur zaten

• bende bjk liyim götürürüm :D

0|0
    0|0
  • futbolu zaten sevmem.. ama isteseydi de götürmezdim.. arkadaşıyla gitsin..

0|0
    0|0
    • Arkadaşıyla gitmesine müsaade var yani

• ben pek takmam,, istedigiyle gidebilir.. zaten tahminen öyle biriyle dahi çıkıyor olmam :) o yüzden takmama gerek yok..

• İyi bari

• Kendisi gidebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...