Futbolda çalım nasıl atılır?

arkadaşlar benim çalımımımı ve tok tekniğimi geliştirmem lazım.nasıl messi tarzı çalım atabilirim ve öyle top ayağıma yakışır?şimdiden teşekkürler

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ayaklarının bakımlı olması lazım yakışmaları için :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• beckhamın çocuklara futbol öğrettiği derslerin videolarını araştır.çok güzel anlatıyordu

0|0
    0|0
  • Karşındaki adamın vücüdunun duruşuna göre çalım atmalısın o anda rakibinin dönüp senden topu çalmak için zaman kaybına uğrayacağı yeri seçmelisin tüm bunlara ek olarak çabuk hızlanabilen bi yapıya sahip olman seni daha başarılı yapar. Tüm yazdıklarım bi yana şut çekmeye benzemez doğuştan yetenekli değilsen sonradan zor kazanırsın :D dötünü yırtıp bi halt yapamayanlar var tanıdıklarım.

0|0
    0|0
  • Önce yeteneğin olucak kardeşim.top tekniği için bol bol top sektir ayağında hem sağ hem sol olarak.çabukluk haraketleri yapman lazım.bide çalım atarken topun üstüne yatıp elinle rakibi yanına yanaştırmaman lazım bu bir faul değildir.hemde rakip senden kolay topu alamaz.

0|0
    0|0
    • eyvallah zaten yetenekliyim top iyi sektiririm ama hani öyle tenis topu filan 15 ten fazla sektiremedim açıkçası da pek çalışmadım ona benim tek derdim çalım ve topun ayağıma yakışması

• dediğimi yap çalım atarken topun üstüne yat ve sürekli ellerininle rakibi kendinden uzak tutmaya çalış.

• Futbolda iyiyimdir ama ne şut çekebilirim ne pas verebilirm sırf çalım atıyorum bu doğuştan gelen birşey sonradan kazanılmaz gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • istemekle olsaydı messi dünya starı olmazdı herkes messi olurdu

0|0
    0|0
  • teknik allah vergisi yoksa olmaz senin işin,ben mesela inanılmaz tekniğim ama abim çok düz o benim kadar teknik değil,bende onun kadar mücadeleci değilim.

0|0
    0|0
  • Doğuştan sonradan öğrenilmez.Benim hep çalımım iyiydi öyle kaldı diğerleri köfte :D

0|0
    0|0
    • şut öğreniliyo da çalım nie öğrenimesin

• futbol zekası da var abi daha doğrusu tam anlatamadım çalım atıyorum ama öyle bire bir de değil de hızlanınca filan atıyorum

• futbolcu olmak istiyorsan hırslı ol,hırslı ol.

• önce beyinde calışcaksın tasarlıcaksın sonra fiziksel uygulayacaksın önce yeteneğinin yatkın olması ardındanda bu yeteneğini geliştirmelisin iyi bir futbolcu olmak istiyorsanda çok çalışmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...