SEVGILINIZLE KÖTÜ BI SEKILDE AYRILDINIZ DIYELIM ONUN BI KUSURYLA ALAY EDERMIYDINIZ

sevgılım onu aldattıgımı sanıyo artık sana guvenım bıttı dedı ve bıtırdı.uzak sehırlerde yasıyoruz ne yaptıysam aldatmadıgımı ıspatlayamadım.pesınden gıttım kapısına kadar gururmu ayaklar altına aldım numarasını degıstı buldum yıne aradım.ve sonunda arkadaslarıda kendısıde benım bı kusurumla alay ettıler dalga gectıler.sonra yıne aradım neden böyle yaptın dedım senın yaptıgının yanında hıc bısey dedı.hıcmı vıjdanın acımıyo dedım senın yuzunden dısarı bıle cıkamıyorum kendımı ezık göruyorum dedım duygu sömuru yapıyosun dedı :(((

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• yaptığı doğru değil ama canı yanmış.ateş olmayan yerden duman çıkmaz. aldattığını uydurmadı ya kız.

0|0
    0|0
    • benı seven bı salak kız yuzunden oldu hepsı

• işe yara belki

• daha gectı sımdı aradım telefonunu kapattı

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana inanmıyo belli. Ama aynı durumda ben olsam yinede kusurunla dalga geçmem.

0|0
    0|0
    • ya seven yapabılırmı ya öldür ama böyle bısey yapma cok agır

• Haklısın hep bir taraf daha çok acı çekiyor. Ama yoluna devam etmek zorundasın.

• edemıyorum ıste arıyorum telefonunu kapattı ya ben ne kadar kuculdum böyle :(((

• Kız az bile yapmış.

0|0
    0|1
  • yapmadım diyorsun kızda zaten kanıtlamamış güveni bitebilir ayrılır gider dalga geçmesi çok ayıp

0|0
    0|0
  • Oh iyi olmuş adam gibi dursaydın değerini bilseydin

0|0
    0|1
    • hepınız aynısınız dımı.benı aldattgını bıle görsem böyle bısey yapmazdım ona

• O zaman rahat dursaydın sadık olsaydında yemeseydin tekmeyi.

• sen olayı bılmeden konusuyosun bak.aldatsam arkama bıle bakmazdım.ne dıye bu kadar mucadele edeyım sevdıgımı anlasın dıye yaptım.hatasız ınsan varmı.onunda hataları oldu.bu kadar ön yargılı olma hep kaybedersın

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya ayrılcakdı zaten aldatma olayını bahane etti.yada gerçekden aldattıgını düsündü bu ihtimali pek ihtimaller içinde görmüyorum intikam almak istedi.

0|1
    0|0
  • pampa ayrılmanıza bişey diyemem ama dalga geçmesi kişiliksiz oldugunu gösterir

0|0
    0|0
  • çükü küçük derler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...