İnternetten film izlerken...

unutulmazfilmler sitesinden film izliyorum, ama her seferinde problem oluyor. Öncelikle yüklenmesi çok uzun sürüyor. Neredeyse filmin süresi kadar yüklenmesini beklemem gerekiyor. Neden böyle olur bilen varmıı? ve de bilgisayarın ses sisteminde de arıza oluyor, ses gidiyor geri geitrmk için uğraşıyrum. Hadi sesi geçtim ama gerçekten neden çok uzun sürüyor filmin yüklenmesii?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• izlemek istediğin filmi google amcadan arat başka sitelerden izle

0|0
    0|0
    • genelde tüm sitelerde aynı video türü (VK sanırım) olduğu için bi değişklk yok :(

Erkekler Ne Diyor 3

• sesi bilememde kasması internetinin megabiti yüzündendir muhtemelende düşüktür bi telekoma gidip sorup yükselttirebilirsin çok fazla bi ücret artışı oluyo. diğer bilgisayarlardan bağlanınca çok normal diyosan format attır:)

0|0
    0|0
    • hız 8 megabit sanırım. ama adil kullanım kotası gibi bişey var, tam olarak bilmiyorum ne olduğunu.

• valla benimde öyle ve ben aştım adil kullanım kotasını ama yinede videoyu açıp 10 dakika bekletiyorum yetiyor izlememe öyle saatlerce beklemiyorum ben

• 0|0
    0|0
    • benim aradığım film burda yok . hemde benim söylediğim film sitesinde de videolar bu VK ile, aynı şekilde burdada yüklenmiyor.

• birde sitenin üst kısmında adobe flash playerin en son sürümünü güncelleyin diye bir yazı var. O yüzden mi acaba yoksa o yazı reklam amaçlımı?

• reklam inanma ona

• İnternetiin yavaş olabilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben dizimagdan izliyorum .Böyle bi sorunla karsılasmadım ama dizileri takip ettiğim için sadece filmde varmıdır bilmem.

0|0
    0|0
    • dizileri bende dizimag de izliyorum

• Hım.İnternettekı forumlardan bir bak.İlla begenılen bi site vardır.

Yükleniyor...