Kapat

Kadınlar ile ne alıp veremediği var insanların?

Kısa ve öz düşünün ölçün tartın ve kadınlara bu kadar yaftanın, ön yargının her alanda zeka, cinsellik, ahlak, her konuda neden bu kadar presliyoruz ne alıp veremediğimiz var?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısınız hanımefendi,bence büyük bir hata yapılıyor.Erkekler kadınlara,kadınlar erkeklere sataşıyor.Bence birilerinin bir birinden canı yanıyor başkalarında aklını karıştırıyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• yapan utanmaz

0|0
    0|0
  • hani derlerya dünya kadar malın olcağına ... olsun diye.

işte o sizin başınıza bela bela :))

0|0
    1|0
  • nihilist kadınları tokatlayasım var...

0|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle kadın düşmanlığım yok sanırım bunu erkekler için sordun ama , bende bir bayan olarak bir bayana güvenmem...

kuyunuzu kazan , size düşman olan yine hemcinsleriniz.. hatta sevgilinizle aranıza giren yine bir kadın olmuyor mu? ...

yada başka bir örnek... kadınlar öyle fesat ki.

ben hiç görmedim bir erkeğin karşıdan gelen bir erkeği baştan aşağı süsüp ondan daha yakışıklıysa pis pis baktığını.

iki erkeğin oturup üçüncüsü için çamur attığını , dedikodu yaptığını. çok nadir olur.. ama kadınlar ? ha bende kadınım ama böyle şeylere dikkat ediyorum diğerleri gibi olmamak için!:

1|0
    0|0
    • evet aynen öeleler .. avm lerde özellikle baştan aşağıya süzüyolar bide böle tavırlar çok komik .. gülüorum yani .. tabi insan bakabilir güzel bir kız görünce ama böle nefret eder gibi bakıyorlar resmen .bide benim arkadaşlarım hep benim ilişkilerimde iyi gitmediği zamanlar resmen sevindiler .. acı ama gerçek bu .. iş bulamadım yani sevindiler . evdiğim erkekten ayrıldım sevindiler ... böle tip kadınlar çok var

• birde sevinirken üzülmüş gibi yapamzlar mı... içten içten göbek atarlar...hay allahım :D

• kadın kadının kurdu arkadaş bunu bilir bunu söylerim .kimle arkadaşlık yaptıysam ne zaman başarısız oldum ona sevindiler .o yüzden ben kadınların birbirine samimi davrandığına inanmıyorum . tek bir dostum var onun dışında bir arkadaşıma güvenmem asla .. tecrübelerim bana bunu öğretti .

1|0
    0|0
    • Sadece kadınlar değil ki, erkeklerde aynı.

Herkes bir kadın üzerinden rant peşinde bir anlamış değilim.

Kadın diğer kadını kullanır öne çıkar, erkek kadının üzerinden hava atar falan :s

• binlerceee +1 ...

• ya herşey sende biter .. sen erkeğe fırsat vermezsen sana birşey yapamaz ... arkandanda konuaşamaz .

Yükleniyor...