Hocalı katliamının yıl dönümü geliyor

beyler bayanlar bildiğiniz gibi Hocalı katliamının(26 Şubat) yıl dönümü geliyor tepki göstermek için planınız var mı ? varsa ne ? ayrıca katliamın komutanı Serj Sarkisyan tekrar Ermenistan Cumhurbaşkanı seçiliyor düşünceleriniz neler ?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ermeni soykırımı denilince "insaniyetten insan haklarından" bahseden tüm batı ve ülkemizde baş olmuş kişiler, söz konusu hocalı katliamına gelince yokmuş gibi davranıyorlar. O insanlar yok yere katledildiler vahşice, cesaret edip hala kendi haklarını arayacak kadar haysiyetsiz bir ırk onlar.

link

Googleye yazınca bu resimler çıkıyor görünen tarafı olarak, ya görünmeyenler?

0|0
    0|0
    • onların ki klasik taktiktir ÇAMUR AT İZİ KALSIN İrevan açsın arşivleri diyoruz daha zamanı değil diyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Tayyip ten milliyetçi bir anma bekliyoruz.Bakalım.

0|0
    0|0
  • Taksim meydanında bir ermeni öldürelim

0|1
    0|0
    • Bizim kültürümüzde yok insan öldürmek ASALA'yı biz çıkarmadık Hocalıyı biz yapmadık ve nice katliamları

• siyasetle ilgili düşüncelerimi saklıyorum ben artık

0|0
    0|0
  • napalimm bayragi alip cikalim disari yoksaa bi ermenimi ödürelim ?

0|0
    0|0
    • Bayrağı alıp dışarı çıkalım

• Eğer bunu gırgır geçmek için söylüyorsan kafa yapına yazık gerçekten söylüyorsan Türk Gençliğine yazık...

• ne diyorsun anlamadim ama ben her firsatta bayraklaa disardayimm dev bi bayragim varr !

ve hertülü kökü kopuguaa batiyorr bu ay yildizim ve bundan cok cok gurur duyorumm

• çene yormaya gerek yok oyunu yönetenler nasıl isterse öyle olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...