Aldatıldığımı düşünüyorum n'apmalıyım?

sevgilimle 1 ay kadar görüşemedik.kendisi farklı bir ilde.1 ay boyunca beni hiç aramadı.internetten resim at diyorum atmıyor.en ufak kavgada bitsin diyor.geçen gün bitti dedi.sonra beni çok sevdiğini söylüyor.seven insan bitti diyebilir mi? facebook şifresini istedim vermedi.gece 3 te yarın erken kalkacam iyigeceler doktora gidecem dedi.sonra fark ettimki 3:10 da facebooka girmiş.mesajlarıma cevap vermiyor yada geç cevap veriyor.çok kötü durumdayım.aldatılıp aldatılmadığımı nasıl anlayabilirim?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• anladım kadarıyla seni kaybtmk istemiyo ama değer de vermiyio niye üzüysun kndini kisonunda pşman olacak o değilmiiitakma kafana süründür biraz onu değerini bildirrr o aramıyosa sende arama bak nasılyola gelecekkk:)üzme kndinii

0|0
    0|0
    • her fırsatta bana sevdiğini söylüyor ama sonra nasıl oluyorda bitti diyebiliyor anlamış değilim.farkettirmemeye mi çalışıyor acaba başka birisini yavaş yavaş terk etmeye çalışıyor beni. olabilirmi

• bırak ayrılsın pişman olmicanımı sanıyosunnn baküzülme erkekler elindekinin değerinin anca kaybedince anlarlarrrve bu hep gerçektirkiii pişman olup geri dnmek isterlerrr ama sen ona o fırsatı verme olurmuuuu

Kızlar Ne Diyor 4

• bence o seni terketmeden sen onu terket. Dürüst değil anlattığın kadarıyla. İlişkiye yalan girdiyse o ilişkiden hayır gelmez. İlişki daha fazla ilerlemeden sana zarar gelmeden ayrıl. Gerçekten seni seviyorsa kaybetmemek için çabalar. Çabalamıyorsa zaten sevmiyor demektir. Acı ama gerçekler böyle malesef insanlar böyle

0|0
    0|0
  • aldatmıyordur bence.herşeye tedirgin bakmamak lazım.yani uyanmıştır,bır bakmıştır oylesıne.sifre verme olayı zaten çok saçma yani.elınde kesin kanıt olmadan böyle şeyler düşünme derim

0|0
    0|0
  • seni aldattığı kesin değil ama soğuduğu kesin

0|0
    0|0
  • Yüksek ihtimal ,aldatılıyorsun.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum :(

Erkekler Ne Diyor 2

• aldatılıyorsun, ilişkiyi bitir.

0|0