Hırs yaptım tutamıyorum kendimi mesaj atsam mı ya off ? bakın bi lütfen

eski evgilimle ayrıldmıştık biliyosunuzki ben bırakmıştım ailem için vazgçmiştim. bayadır yoktu aklımda facede takılırken profiline baktım en nefret ettiğim kızlarla arkdaş olmuş. ya bu kadar yüzsüz olamaz bir insan afedersiniz arkasından o.spu diyo sonra kızların paylaşımlarını begeniyor

şuan acayip hırslıyım ya öyle bişeyki tmam eskisi gbi olmamız imkansız ama içimde bişey var say söv diyo resmen arkdaşlar yardım edin ve bana kızmayın NE İSTEDİĞİNİ BİLMİYORSUN HANİ BİTMİŞTİ HALA NEDEN UMRUNDA FALAN DEMEYİN

anlayın ya öldürmek istiyorum laf atıp içimdekileri kusmak istiyorum engel olmaya çalışıyorum birde size sorayım dedim bişey söyleyin

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk ekmeğinin peşinde niye kızıyorsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ayne benim eski sevgilim gibisin valla. madem bu kadar cok umursayacaksın neden cocuga tekmeyi basiyorsun. benimkide öyle idi hem beni terkederdi hemde başka bi kızla oldugum zamanda laf vurup dururdu

0|0
    0|0
  • Boşver hiç düşme peşine seni istemeyeni sen niye istiyorsun

0|0
    0|0
  • hee evet ayrilmistiniz biliyoruz hatta hep sizi dusunuyorduk acaba naptilar diye iyiki soru actin merakimiz gitti cok sagol

0|0
    0|0
  • bence onu bırakk yenilerine bak sen ;)

0|0
    0|0
  • dur bi okuyayım bakim ne yazmışsın

0|0
    0|0
    • seviyeni düşürmeye değmez hakettiği yerde kalmalı boşver

• erkeğin yanar dönerlisinden korkacaksın arkadaş

0|0
    0|0
  • "eski evgilimle ayrıldmıştık biliyosunuzki ben bırakmıştım ailem için vazgçmiştim. "

Biliyorsunuz ki ? Görende tüm ks bu çifte abone oldu sanır mına koyyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya içinden geleni uzunca bir mesjla yaz gnder yoksada boşver seni unutanı tınlama görmüyomusun ordpu dediklerini eklemiş aslında sana düşn sktr etmk çünkü bnde öyle yptm!..

0|0
    0|0
  • Ağzına gel say söv. Kaybedeceğin ne var ? Hiç bir şeyy. İçinde kalacağına söyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...