Fitness a yeni başlayanlar için izole protein iyimi sizce yağı şekeri karbonhidratı çok mu?

Sorum yukarıdaki gibi ya da sizin öğrenebileceğiniz 0 yağ 0şeker 0 karbonhidrat ya da sadece az karbonhidrat olan bir protein tozu

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozunu bir mucize olarak görme güzel arkadaşım. veya diğer supplementleri. Protein tozunun amacı günlük eksik aldığın proteini karşılamak ve antrenman sonrası kaslarına protein sentezleyerek anında ulaştırmak proteini. Yediğin etten tavuktan veya yumurtadan hiçbir farkı yok. Ekstra bir etki göstermez. O yüzden beslenmen iyi veya yeterli değilse kullanmanı öneririm onun dışında alman sadece cebine zarar verir başka bir şeye yaramaz.

-Personal Trainer

0|0
    0|0
    • Beslememe dikkat edemiyorum

• 1 tatlı kaşığı yetermi izole protein tozu

• Kendi icinde ölcegi var zaten kutunun. O ölçekle 1 ölçek yeterli antrenman sonrası 350 ml su ile

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeni basladiysan 2 3 ay sonra baslamalisin proteine ilk aylar etkisi olmaz pek

0|0
    0|0
  • yağ şeker ekmek yani karbonhidratlarin olmamasi gayet iyi ama spora yeni başladiysan tükettiğin gidalardan protein ihtiyacini karsilayabilirsin ben yeni baslayan kisilere onermiyorum. 3 kick box ve 6 aydir vucut calisan birisi olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • izole proteın kana daha cabuk karısır kanks

0|0
    0|0
  • daha yeni başlıyorsun hem de bayansın. bence herhangi bir ürün kullanmana gerek yok en azından bir 6 7 ay kadar

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanmamanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Kilolumusun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...