Acaba benden hoşlanıyor gibi mi yoksa sadece arkadaşça mı?

Ben arkadaş olarak görüyorum, başka birşey olamaz..Beni face'te ekledi, bugün gittim amfi de yanına oturdum, ama çocuk baya konuşuyor, yani ilgili mi yoksa arkadaşça mı bilmiyorum.. bi bakarmısınız?

Arkadaşlar, ben üniversitede okuyorum büyük bir bölümde, herkesi tanımak mümkün değil, gün gün yeni kişiler tanıyorsun.. Şimdi ben geçen seneden bir ders görüyorum, haliyle çok az kişi tanıyorum yeni gruptan, bir kaç yeni kişiyle tanıştım.. Bir çocuk var, bir arkadaşım tanıyor ve o vesileyle tanışıyoruz..

Bugün çocuk benimle konuşmaktan dersi dinleyemedim, nereli olduğumu sordu, hobbilerimi ve ilgi alanlarımı, facebooktaki resimlerim hakkında oralara felan gitmişsin gördüm dedi, sevgililer gününde ne yaptın dedi, sürekli konuşurken dokunmaya çalıştı(yani koluma felan), kendini övdü... Kolyem dikkatini çekmiş felan

Arkadaşlar benim böyle şeylerle hiç tecrübem yok, bu şeyleri neye yorumluyorsunuz.. Eğer hoşlanıyor derseniz... mesafeli davranmam gerektiğini bilirim.. Yani çok canayakın biri de olabilir ama bilmiyorum, biraz fazla geldi

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• seni ekledikten sonra,gerisi hikaye :)

0|0
    0|0
    • Nasil yani, tanidigim biri, kabul etmeseydim mi facebook arkadas teklifini..?

• face yaşadığın hayatın bir aynası gibi,insan seni facete ya iyi yada yanlış tanır ama nasılsa daha çok tanır,seni eklemesinin sebebi ve gördüklerini seninle konuşması seni eklemeden önce sana duyduğu ilgiden dolayı olabilir,hoşlanıyor olabilir,cana yakın olabilir ya da hiç biri :)

• anladim, tsk yorum icin, ona gore davranicam

Erkekler Ne Diyor 8

• takılma bunlara

0|0
    0|0
    • Takilirim, hoslandigim biriye bos umit vermek istemem

• Hoşlanıyorsa ? :D Hoşlanmasa sormaz ki o kadar gerçi arkadaş da olabilir .

0|0
    0|0
    • Iste bende bilmiyorum sadece arkadasca mi diye, samimi geldi once ama surekli ilgilenince noluyoruz yaa dedim, yapisti resmen

• Yavşamış sana :))

0|0
    0|0
    • Deme yaa, bende oyle hissettim ama bozuntuya vermedim..

• Öyle öyle ama hoşlandığı içi yapıyor kötü bir niyeti yoktur yani onunda yakınlaşma tarzı öyledir :))

• senin bazi harflerin yok sanirim klavyendee !

cocuk sana asik olmus ola bilir cünküü canayakinlik falan yalan erkeklerdee ayni kizlarda oldugu gibi ! benden demesii !

0|0
    0|0
    • Hangi harfler? Yanlis yazmis olabilirim, hizimdan... Asik olmamistir ama belki ayarlamaya calisiyor, bilmiyorum, benim tecrubem yok boyle islerle

• dogruya dogru yanii

• tsk ederim

• Hoşlanmayı bırak asılmaya başlamış resmen :) bence haddini bildir ona :)

0|0
    0|0
    • Yapma yaa, ben iste pek anlayamadim, cok safim bu konuda yaa, onun icin burda sordum soruyu, neyse mesafemi koruyacam tsk yorum icin

• hoşt de gitsin ...

0|0
    0|0
  • Basbaya hoşlanıyor işte bence sende anlamışsındır :)

0|0
    0|0
    • Off yapma yaa, yapisti sanki, yuz vemek istemiyorum ama arkadas olarakta iyi birine benziyor..

• Valla ciddi diyorum kaç kişiyi kanka kardeş niyetine görsem bir süre sonra sevgili olarak gördüm.. Daha 2-3 hafta önce başıma geldi yani.. Şahit oldum.. O yüzden arkadaş olacaksan da samimi olma.. Dersi dinlemem lazım dersin soğuk soğuk oda anlar ztn :)

• Evet dogrusun, zaten normalde mesafeli bir insanim, ama bu mesafe felan anlamiyor galiba, neyse zaten cok sik gormuyorum, ama davranislarima dikkat edicem, tsk yorum icin

• Niye bende oyle davraniyorum herkese belki cocugun felsefesi nefes alsin yeterdir nerden biliyonuzz:-)

0|0
    0|0
    • nasil yani herkese sulanan bir tip olarak mi bakiyorsun yoksa sosyal cana yakin arkadas canlisi bi tip mi diyorsun

• evet tabii ki birinin ilgi alanlariyla ilgilenmek guzel birsey, ama kendi hobbilerinden de vazgecmee

• Fazla hobiden bisey olmaz daha iyi

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşlanmasını istemiyorum deme şimdi :)

0|0
    0|0
    • istemiyorum kesinlikle, bi arkadas olarak goruyorum, ama benim boyle sulu tiplerle tecrubem yok, acaba sadece cana yakin mi yoksa hoslandi mi diye merak ettim, ben boyle seyleri anlamakta zorlaniyorum, zaten cekingenim, birinin benimle ilgilenmesine aliskan degilim

• sende ceptesin.sırada kimler var acaba?:)

• hayata gercekten farkli bakiyoruz :P

• hemen hayallere kapılma derim , zamana bırak

0|0
    0|0
    • istemiyorum hoslanmasini, benim boyle seylerle tecrubem yok, normal arakadas olarak goruyorum

• evet zaten yuz veren tiplerden degilim, hep mesafeliyimdir, mesafemi koruyacam

• en iyisi

• hoslaniyordur bence, cunku onun ilgi odagi sen olmussun. normalde bu kadar konusulmazdi, birsey derdin sonra cekinirdin vs, ama cocuk baya bir soru sormus ve samimi davranmis. baska kizlarada boyle davrandigi oluyormu ona bak ama, belki karakteri oyle samimidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...