Çok utandım, ne yapmalıyım?

Bugün eve gelirken iett otobüsünün orta kapısında basamaklarda durmuştum.Bildiğiniz üzere basamaklardan inerken tutunmak amacıyla bi demir var ortada. ben demirin ön tarafında değil arka tarafındaydım ve demirden tutunmuş telefonla oyalanıyordum. ön tarafımda arkası bana dönük bi bayan vardı. Otobüs durağa geldi, ön kapıdan 2 kişi bindi kapılar kapandı ve şöförün gaza basmasıyla kadının geri geri gelip parmağıma oturması bir oldu. Meğer konuşma engelliymiş. tabiri caiz ise "ebee ebeee " yaparak ön tarafa doğru hızla gitti. herkes dönüp bana baktı ve taciz ettim sandılar. yerin dibine girdim bir sonraki durakta indim. Siz olsaydınız bu durumda ne yapardınız?

Güncellemeler:
Benim kesinlikle bir art niyetim yok. Sadece demirden tutunmuştum diğer elimle de telefonla oyalanıyordum. Benimde ablam, kız kardeşim var. Çok şükür öyle şerefsizlik yapmam başkasının karısına kızına kardeşine.

otobüs hareket edince kadın geri geri geldi

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• ahahhahaa ahahha tahmin ede biliyorum nasil bi kareydii ahahah

0|1
    0|0
    • Sorma yaa soğuk soğuk terledim

• simdiki saate kadar en cok sana güldümm bakalim neler olcak daha

sanada gecmis olsun takma yaa kafana zaten ordaki gördügün insanlari birdaha görmicenkii ?!?! biliyom ama insanin icinde kötü bi his oluyorr

• orası öyle de insanların tacizciymişim gibi bakmaları çok kötü bi durum valla :)

Kızlar Ne Diyor 5

• cok zor bi durum yaa.. Valla billa sende art niyet yoksa önemli değil nerde göreceksin o insanları bi daha.

0|1
    0|0
  • ayy çok kötü bi durum seninki şanssızlık olmus takma kafana bilerek olmamış sonuçta

0|0
    0|0
  • çok fena çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • iyiki inmişsin birşey yapma unutmaya çalış

0|0
    0|0
  • Otobusten inerek iyi yapmışsın da ne işin vardı senin o kadının arkasında?

0|0
    0|0
    • kadının arkasında değildim. kadınla aramızda demir vardı ve birazda mesafe vardı. Dibine girmemiştim. Otobüs hareket edince kadın bi yerden tutunamamış ve dengesini kaybetmiş galiba

Erkekler Ne Diyor 3

• otobusten inmen mantikli olmus bir daha bu durumlara dikkat etmen gerekiyor.tuttugun yerlere dikkat et.cünkü senin art niyetin olmasada insanlar öyle düsünmezler.

0|0
    0|0
    • Bilemedim işte. Kadın o an tutunamadı dengesini kaybetti galina

• saglik olsun otobusten inerek en dogruusnu yapmisisn.

• Yanlışlık olmuş ama insanların yanlış anlaması normal . İyi yapmışsın otobüsten inmekle takma kafaya boşver olabilir böyle şeyler .

0|0
    0|0
  • Çok zor bir duruma düşmüşsün geçmiş olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...