Bi bakın lütfen aynılarnı yaşayanar varmı.

kız arkdaşaım benden 21 gün önce birden ayrılmak istedi neyse ondan sonra hiç mesaj atmadım ona okul açıldı neyse hep gözü bendeydi bana bakıyordu arkdaşlarıda bana bakıyordu ona bakıyormuyum diye neyse bu beni cuma günü aradı 3 gün önce gizliden arkadaşlarının sesinden tanıdım okulda suratına bakmadım onu takmadım o yokmuş gibi yaptım arkdaşlarla güldüm eglendim neyse buda benim arkdaşıma yazmış işde moralim çok kötü o suraıtma bakmadı bensiz çok mutlu umursamadı beni kafasını kaldırıp suratıma bakmadı herşey benim için bitti yazmış neyse bunları arkadaşa yazdıkdan sonra mesaj attım varsan bende varım diye oda herşey bitti yazmış beni seviyor biliyorum acaba öyle davranıp canını yaktıgım içinmi o sözleri söyledi ilişkiyi bitirende oydu sizce ne yapmalıyım ben bunu yaşayan oldumu yardımlarınızı bekliyorum.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha cok küçüksünüz canlar. büyüdüğünzde güleceksiniz bunlara hatta hissizleşeceksiniz bna kalrsa simdiden kafa yorma böle seylerle kızıda takmamaya dvam kaçan kovalanır

0|1
    0|0
    • yani diyorsun o yazıarı ne bilim benim onu takmadıgımı görünce öyle yazdı seviyor belli sevmese neden taksın sen ne deiyorsun kız olarak ben nasıl devam edeyim o pişman olsun beni kaybettiğine.

• tabi ki konus içinde kalmasın içindekileri söyle bu durumda bile derse ki istemiorm sende peki sen bilrsn de uğrasma başarılar :)

• tamm saoL.

• Bu son söylediklerini ona da söyle. Ayrılan senken bana adım atmak düşmezdi de. Kız büyük bi ihtimalle ayrılırken nasıl olsa peşimden koşan havalarındaydı ama sen o havasını almış oldun ki bence iyi de yaptın. Eğer yalvaracak olsaydın seni süründürürdü. Kaçan kovalanır şeklinde devam et. İletişimi tamamen koparma ama çok da samimi olma.

0|0
    0|0
    • dediğin gibi peşinden gidip yalvarcagımı sandı felan göremeyince oturdu içine onun sence ne yapayım baan bi akıl ver

• yani diyorsun bi mesaj at halini hatrını sor.

• Evet konuşma ilerler zaten sonra

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...