"Beklemek" duyduğum en acı eylem.

Arkadaşlar hiç kimseyi beklemeyin, değmiyorlar ya. Hayatta bir insanın yapıcağı en saçma şey değmeyen bir insanı beklemek. Ama malesef bekledikten sonra anlıyor insan değmediğini. 5 ayım gitti arkadaşlar, sonunda elime geçen İHANET. Öyle numara yapıyoki feriştahını ağlattığımın herifleri "tamam seviyor bu adam beni" diyosun. Ya adam benimle sevgililer günü için plan yaparken, hergün ilgilenirken, en ufak kavgada çıkıp yaşadığım şehre gelirken Sevgilisi varmış:) 5 ayım gitti, onca değer, onca hayal derken bana kalan sarhoş bir şekilde arayıp özür dilemesi oldu. bu kadar kolaymı ya sen yap yap sonra içip içip özür dile:) BEYLER AHH BEYLER niye böyle yapıyonuz siz ya? Bayanlar inanmayın, ne yaparsa yapsın asla "beni seviyo bu adam tamam" demeyin, kendinizden ödün vermeyin. Hadi Allaha Emanet Olun.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• hepimiz yapmıyoruz.

hatta bu kadınlar neden böyle paraya tamah ediyor, etikete kapılıp nice koç yiğitler dururken gidip kadir kıymet bilmez it kopuklara gönül veriyor diye hayıflanıyoruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sadece erkekler icin gecerli degil bu kadinlardada böyle yapan var.Ben kendi basima geldi.Askerde iken o gitti evlendi hemde en yakin arkadasim ile.

Kisiliksiz ve yalanci insan kadin olsun erkek olsun fark etmez.

Allah hayirli insanlarla karsilasmayi nasip etsin.

0|0
    0|0
    • off seninki dahada betermiş be kardeş, amin.

• doğru diyosun, yediğim ilk kazıktı belki ondan bukadar dağıttım

• hayatta yedigin kaziklar sana tercube olarak geri döner kural bu malasef..

• kız haklı dağılın..

0|0
    0|0
  • izmirlim kim uzdu seni

0|0
    0|0
    • pisliğin biri :/ ama cevap bile vermedim sildim heryerden, üzüldüğümü bilmemesi daha iyi.

• ya ben seni hatırlamadım cörcik :)

• Benim uyelik silinmis bu yenisi :) eskisi xxefexx idi bir zamanlar :))

• aferim, sonunda kafası çalışan 1 kız denk geldi.

1|0
    0|0
    • çalıştırıyolar böyle yaparak :)

• Ben bunları anlamıyorum yav kardeşim ayrıl sonra ne yaparsan kimle birlikte olursan ol aynı anda iki sevgili nedemek ya olan var olmayan var :)

0|0
    0|0
  • cocugun sevgilisi varsa nolmus lütfen birakin bunlari cagdas olun biraz, bu tarz mevzulara grup sex öneriyorum, her derdin ilaci ortada problem birakmayan yöntem :)

0|0
    1|3
  • Dengesiz çok... Bu tür kişilere üzülmek bile anlamsız aslında duyduğun sadece kandırılmaktan oluşan bişey.. Şerefs..z de geç.. Bundan sonraki ilişkilerinde en azından zor güvenirsin.. Bizde güvendik al benimkide boş çıktı.. Ne yapalım her iki cinste de var bu...

0|0
    0|0
    • içimden gidip evini başına yıkmak geldi ama ben cevap bile vermemeyi seçtim

• çok haklısın:) ya ekliyorm ben seni arada dertleşiriz.)

• ben hep diyorum inanmayın diye .. erkekler sizde kadınlara .. la ne geliyorsa başınıza bu güveneceğim stresinden geliyor .. :(:(:( yalancı penpeler ve maviler

0|0
    0|0
    • hahah rol yapmayan, gerçekten değer verenlerde arada kaynıyo bu meymenetsizler yüzünden:)

• hiççç meymenetsizler :)

• Fuzuli amcam boşuna dememiş ki ahbap.

Fuzuli amcama sormuşlar sevmek mi sevilmek mi diye. Sevmek demiş. Çünkü sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın.

Sana da geçmiş olsun...

0|0
    0|0
    • saol ahbap :) teşekkür ederim

• ben kim olduğunu dahi bilmeden hayatımın aşkını bekliyorum benim durum seninkinden daha acı.

0|0
    0|0
  • Yardımcı olcaktım gece çok bekledim.Gelmedin özele bende yaattım k.bakma.

0|0
    0|0
  • senin adina uzuldum..anladim ki sehirler farkli..zor iliski kolay kolay her yidin harci degil..

0|0
    0|0
  • beni boşver diğerlerini kurtarın diyorsun :D

0|0
    0|0
  • Çık dışarı gez eğlen düşüne düşüne ruh sağlığını bozucaksın.

0|0
    0|0
    • ara ara geliyolar işte böyle:)

• tamam güzin ablacığım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zaman herşeyn ilacı derler ama zaman değilmidir en sevdiklermizi alan

0|0
    0|0
  • üzülme .. haklı oldugunu düşünüorm.. kesnlkle kimseyi bekleyip, hayatı dondurmamak lazm

0|0
    0|0
    • evet:) teşekkür ederm yakında geçicek umarım

• kafanı dagtmaya calıs .. zamanla gecicek merak etme..

• Boş verrrrrrrrr.

0|0
    0|0
  • E ben bunu hep söylüyodum ..Biz kızlar ne kadar zeki geçinsek de değiliz..Sıkma canını düzelir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...