Kapat

Spordan anlayanlar daha çok spora gidenler bakabilir mi kas için uğraşıyorum?

3 ay gideceğim ilk bir ayni programım boyle cardio,
20 dk
yürüyüş eliptik 20 dk 2 set 60 tane ip atlama üst miğde çalıştırma 4 x10 orta miğde 4x10 ters mekik 4x10 Yana eğilme 4x10 topuğa dokun 4x10, iç bacak 4x10 dış bacak 4x10 ön bacak 4x10
arka bacak 4x10
pectoral 5 kg 4x10
pull down 10 kg 4x10
biceps 1 kg 4x10
triceps 1 kg 4x10
dambılı kol 4x10
sizce ilk bir ay için bir sonuç olur mu 3 aylığına yazıldım kas için

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yıldır boks ve vücut geliştirme ile ilgileniyorum.
    spora ilk kez başlıyorsan ilk ay yalnızca alışma sürecidir. kas bölgelerinin belli bir düzene girmesini sağlar yani dış görünüşü istediğin ölçüde değiştirmez. son 2 ay sana nasıl bir program uygulanacağına göre değişir. spor yapmanın yanı sıra beslenme şeklin çok önemli.

0|0
    0|0
    • Yani bu program az mı iyimi nasıl

• ilk kez spor yapıyorsan 4x10 az değil. fazla antreman daha çok kas yapmanı sağlamaz. hepsinin bir dengesi ve düzeni var bu işi yapan insanların da belli bir eğitimi ve bilgi birikimi var. seni anlıyorum bende ilk başladığımda senin gibi düşünüyordum ancak doğru olanı bu şekilde sana güzel bir program verilmiş.
      üstelik ip atlama genel bir vücut egzersizidir tüm kaslarını çalıştırır, yapacağın hareketler için seni hazırlar, özellikle baldır ve bacak kaslarını geliştirir "seksi" bir görünüm için harika bir egzersizdir.

• Cardio fazla gibi geliyor cardio yu kısa keseceğim 15 dk yürüyüş 10 dk eliptik 100 ip atlama

En İyi Kız Görüşü

• kas için ağırlıkları arttırmalısın cok hafifler

0|0
    0|0
    • Kaç kilo olmalı mesela

• Dambıll kol 2.5 kilo 40 yapıp dinleniyorum 250 tane yapıyorum 2 tane kol çalışıyorum diğeri makineli oda 15 kg ama göbeğimi eritemiyorum çünkü çikolata yiyorum üst karın yok alt karın yok sadece ortada gobek var üst karındada hafif çizgi belirginleştiriliyor üst karın kolay yapabiliyorum pectorel 10 kg oyle ip vs atlıyorum 500 tane 60 yapıp dinlenerek kilo aldım 41 ken 48 oldum bir ay olmadan 5 kilosunu aldım boyum 1.60

• 3x10 yaparken son seti zorlanarak yapabileceğin ağırlık olsun her hareketi 4x10 yapıyosan fazla olabilir programını bir gözden geçirmende fayda var

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 Ay Kas İçin Çok Kısa Bir Süre Ama

0|0
    0|0
  • Kilolumusun

0|0
    0|0
    • 44.5 kilo %8.60 kg vücut yağım var yani %3.80 kg

• Bu konuda hem beslenme konusunda hemde vücut geliştirme konusunda bilgiye ihtiyacım var

• Tamam mesaj at detayli konusalim

• Çok fazla hareket yok mu:) Arnold senin kadar çalışmıyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...