Kızların telefonunlarının ekranında kendi fotoğraflarının olması ne demek oluyor?

Kızların çoğunun telefonunda ana ekranda kendi fotoğrafları var(benim yok diye cevap yazan saflar çıkmaz umarım,olanlardan bahsediyorum).. kızlarım bunu yapma amacı ne ve neden her zaman telefondaki fotoğraf kızdan fazlasıyla güzel olur.

ne mesaj vermeye çalışıyor ki.aha karşımda duruyosun.. aslında bende yüksek güzellik potansiyeli var,bak bu da fotoğrafim ama ben uğraşmıyorum diye kendilerini mi avutuyorlar acaba...?

0|0
25|10

En İyi Erkek Görüşü

• Herhalde "bakma şimdi aslında daha güzelsin be kızıım, baksana şu fotoğrafa yalan değil yani ben belgelerle konuşurum" diye kendini telkin etmek için olsa gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• geçen gün minibüsteyim, ayakta kaldım. şöyle bir kuş bakışı süzdüm etrafı. hediye paketi gibi kızlar var. bir tanesi saçına paket kurdelesi takmıştı yemin ederim.

bir de şekil vermiş, kuaförden çıkmış paket kurdelesi dersin.

neyse bakarken, bikaç kızın elinde telefon gördüm. doğaldır, herkesin elinde vardı.

ama onlarda dikkat çeken bir şey vardı. bir farklılık. nedir çözemedim önce.

neden sonra... o da onlardandı işte. telefonda bir kız resmi vardı. muhtemelen kendisiydi.

fakat anlam veremiyorum. neden resmini koyuyorsun?

telefon olmadan önce ne yapıyordun merak ediyorum. gün içinde sıkıldıkça vesikalık fotoğrafını çıkarıp bakıyor muydun? Yada odana filan mı asıyordun?

haaa, belki de bu alışkanlık burdan geliyordur. belki de öyledir. amcanı özlersin teyzeni yeğenini kuzenini koyarsın cüzdanına bakarsın. kendi fotoğrafın lazım olur koyarsın. vesikalık fotoğraftan bahsediyorum. ama niye telefona koyarsın. heh çok önemli bir mesele değil ama mantığı da merak ediyorum.

"en güzel fotoğraf"ını koyar. gözünü çeker koyar. bir ton makyaj yapar, tuvalette çeker koyar. ne bileyim seni gören çocuk olur da beğenmezse telefonun ekranını mı gözüne sokucan,

"bak isteyince bu kadar güzel olabiliyorum. ışık böyle yukarı arkadan gelsin, o sırada eğik olayım, kafamı sağa çevirip gözlerimi sola alıp telefonu sol elimle yere 45 derece açıyla havada tuttuğumda manken gibi oluyorum".

1|1
    1|0
    • Aynen . Sen beni al ben daha nasil guzellesecem mesaji veriyolar galiba

• sen şuanda profil resminle nasıl ki "palyaço" olmak istiyorsan onlarda "paket" kız olmak istemiş olabilir...senin yargılaman apayrı bir saçmalık...

• Benim burdaki cevabım seni neden geriyo busmuscuk :D

Sen daha cesaret edip kendi resmini koyamamışsın bir de bana laf yetiştiriyorsun.

Ben burda soruyu cevapladım. Sen burda münakaşa çıkarmak istiyorsun sanırım.

• o zaman kimse fotoğraf çekilmesin hatta niye bu sitede fotoğraf koyuluyorsa yani ne oluyor ki demek mi lazım insan canı ister fotoğraf çekilir hoşuna giden bir fotoğraf olur koyar ne war bunda yani çok mu büyük bir şey ..

0|0
    0|0
    • Fotograf cekip zevk alan erkekte var ama erkekler telefona koymuyor. Neden acaba? Fotograf manken gibi ve genelde cok isikli veya siyahbeyaz.. var burda biseyler yeme bizi.. kizla alakasi yok fotonun

• Koyarlar, koymazlar ben karışmam istediklerini yapsınlar ama... Sevgili "ebbla" bu son söylediğin şey bir insanın kendi yaptığı saygısızlıktır. Bilmeden de olsa bunu yapması insanın kendisine yaptığı bir saygısızlık. Orasını kesip, burasını kırpmak, sivilceyi photoshop ile silmek. vb...

• ya oda kendini mutlu etmek için yapıyordur napalım yani ben fotoshopu çok doğru bulmuyorum ama normal bir fotoğrafını çekip koymasında bir sakınca yokki yani bende koyuyorum ama fotoshop falan yapmam sadece siyah beyaz falan yaparım bundada birşey görmüyorum yani ..

• Beğendigi bir fotoğrafı varsa koyar bunda ne varki koyacak başka resim yoksa saçma sapan manzara yada çiçek resimlerindense kendi beğendigi bir resmini koymasının ne sakıncası var ki?Bende kendi beğendigim bir resmimi koyuyorum bunda bir sakıncada görmüyorum telefon profil resmimizede karışmayın bir zahmet

0|0
    0|0
  • Aslında bende ekrana kendi fotoğrafını koymayı sevenlerdendim. Ancak bu tarz düşünenler yüzünden kasılmaya başladığım için ve bu gibi alakasız düşüncelerden rahatsız olduğum için maalesef kendimi kısıtlamak zorunda kaldım. İlla bi neden olması gerekmiyor ki kardeşim. Seviyorum o halimi koymuşum. Ego anlamı çıkarıyor geneli ego keşke her insanda fotoğrafla sınırlı kalsa daha az can sıkıcı olurdu.

0|0
    0|0
  • benim yooookkk

anestezi simgesi var

koymam ölee

millet kendine bakmayı seviyo:))

0|0
    0|0
  • herhalde sende yolda giderken milletin ne mesaj yazdığına gözdiken birisin ki bunu genelleme olarak yansıtmışsın ve dikkat etmişsin..

illa kendini beğendiğin için mi olmalı kardeşim , belki erkek arkadaşı o fotosunu beğeniyodur onu koy demiştir onu koymuştur ve erkek arkadaşı çekmiştir o fotosunu baktıkça o günü hatırlıyordur...

biraz derin düşünen canlı olun lütfen !

1|0
    0|1
    • Telefoncuyum desem kapak olur mu canim xD

• Hem agir cumleler soyleyip hem sonuna gulucuk koyuyosun ya,aha bunu anlamis degilim:S. Kiziyorum ama cok tatli biriyimdir aslinda mi:D

• tatlı sert

• kendini seven bir insan olarak bunu yapiyorum.. bana benden baskasi iyi gelmedigine göre niye ana ekrana baskasinin resmini koyayim?

0|0
    0|0
  • haklı yaklaşımını kutluyor; bunun sadece kızlarda değil, erkeklerde de sıkça rastlandığını söylemek istiyorum (:

1|0
    0|0
    • Erkekte hic gornedim.belki sen erkek zannetmissindir:)

• Erkeklerle ilgilenmediğin için görmemişsindir, yorma kafanı bunlara (:

• sen niye bu kadar takılıyorsun ki bende koyuyorum telefon ekranıma kendimi güzel buldugum için vs.seninde gözünün telefon ekranlarına kayması ne demek oluyor ? :))

0|0
    0|0
    • Kiz bakilmicak durumda oldugundan telefona bakip rahat nefes alabiliyorum, goz agrisindan kurtuluyorum:)

• Ben koymuyorum ben çok safım

0|0
    0|0
  • Kendin demissin iste, fotograflarda daha guzel cikiyorlar diye. Hoslarina gidiyor demek ki guzel hallerini gormek.

0|0
    0|0
  • (Benim fotom yok diye yazan saflar çıkmaz umarım.) Biraz kaba olmuş ama güldrdün. Bende de kendi resmim var yazın kış resmimi kışın yaz resmimi koyuyorum seviyorum:)

0|0
    0|0
  • bende onlardan biriyim fotograf çekmeyi severim bol bol çekerim beğendiğimide mutlaka ekrana koyarım hoşuma giden bir halimin fotosunu koymucamda kötü çıktığım bir fotoyu mu koyucam iyi hissetmek için iyi çıktığımı tabiki :)

0|0
    0|0
  • Komik olduklari icin

0|0
    0|0
  • Safim ben.

0|0
    0|0
  • Telefon bana ait ise tabiki on ekranda benim fotom duracaktir

0|0
    0|0
    • Sattigin zaman kendini de mi satiyon veya bozuldugu zaman motoru mu bozmus oluyosun :D

• Sana herseyi farkli yaz diye bisey demedim sadece bir soru sordum sende cevabini verdin okadar senin farkin bir kizi et parcasi olarak gormenmi yuru be kim tutar seni tutabilene ask olsun neyse

• Et parcasi olarak GORMUYORUM yazdim.ilk hatani anladim kizsin olur dedim ama galiba sen lezbiyensin..

• güzelliğimi unutursam bakarım diyo olabilirler :D

0|0
    0|0
  • tespitin çok doğru eklenicek birşey yok

0|0
    0|0
  • ben hiç öyle durumlara düşmedim :) görüntü yeter bence :)

0|0
    0|0
  • koyarız koymayız, ne var yahu

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum sahzen hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Küçükk meleğimin resmi var bahsettiğin statüde değilim :))))

0|0
    0|0
  • Heheh benim yok :))

Olanlarıda bilemiyeceğim valla takma kafana

0|0
    0|1
  • kendilerini gördüklerinde mutlu oluyorlardır herhalde

0|0
    0|0
  • Bir saf olarak cevap veriyorum; benimkinde yok :))

Kendilerini görmek hoşlarına gidiyor, koyuyorlardır. Gayet doğal birşey bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• onun bir çözümü yok, ifadesizlik sadece, anlamadım neden yaparlar bunu, soruna 5 yıldız

0|1
    0|0
  • Koyar koyar, koymaz koymaz buna ben karışmamda...

Şimdi dandik fotoğrafını alıp photoshop ile kesip, kırparak, siyahlatarak, burnunun ucundaki sivilceyi silerek, kırışıklıkları gidererek vb. yapıp telefon'a koyuyorsa. Bu kız kendine en büyük saygısızlığı yapmış demektir...

Kendini manipule edip pazarlamacı bir zihniyet ile piyasaya sunmak bir insanın kendine yapacağı en büyük saygısızlıktır.

0|0
    0|0
  • Narsisizm olabilir mi ?

Bir Çin atasözü der ki ;

"Hiçkimse profil resmi kadar güzel , nüfüs kağıdında ki fotoğrafı kadar da çirkin değildir."

0|0
    0|0
  • Diyor ki "benim bir hallerim var bilsen şurda ters salto yaparsın ama.a...bakma özenmiyoruz işte.." :))))

0|0
    0|0
  • O güzel fotoyu gördğkçe Özgüvenlerini tazelerler :)

Çoğu o yüzden bi tarafları havada dolaşıyo

0|0
    0|0
  • Alayı dunyanın en guzel kızı ben olmalıyım amacında ve kesinlikle bulustugun bı kıza iltifat etme hocam aman diyim benım basıma geldı bak kız oyle havalandıkı postayı koydu (: çirkinsin diceksınkı yapıscak yanagına

0|0
    1|0
  • Kendi telefonlarını ayırt edebilmek için olabilir mi acaba..?

0|0
    0|0
    • Beyin agirliklari daha az ama o kadarda olamaz bence:)

• Haklisin ama orjinalin yerini tutmaz sonra cracktir serialdir arar durursun;)

• buna da mı anlam yüklemek gerekiyor? gerçekten yaşlandım heralde.

0|0
    0|0
  • 10 numara tespit bravo :) five points goes to pasha

0|0
    0|0
Yükleniyor...