Sevgiliniz varken baskasından etkilendiğiniz oldu mu?

Arkadaslar benım şu an bı sevgılım var. 2 ay once onu delı gıbı sevıyodum. 1 ay once ıs yerınde bırıyle tanıstım. Bana cok yakın davrandıgı ıcın elımde olmadan etkılendm. Isın kotu yanı bu kısı evlı. Daha yası cok genc. Sanırım sadece dını nıkah yapılmıs. Resmı nıkahları yok. Bu kısı bana cok yakın davranıyo. Ne kadar uzak dursam da o farketmıyo. Sevgılımle de hersey kotu gıtmeye basladı. Sız boyle olaylar yasadınız mı? Yasadıysanız nasıl sonlandı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• birinden etkilenmek, hoşlanmak, aşık olmak kalp işidir. Senin elinde değil. Ama sen bu olayı aklın ile çözüme ulaştırmalısın, vicdanın, ahlakın, sevgilin, ailen olduğunu düşün ve ona göre hareket et güzel arkadaşım. Biran evvel bu adamdan uzak dur ve yoluna geri dön. Saygılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Etkilendiğim oldu ama samimi olmadım evli biriyle hiç olmazdım zaten sende uzak dur çok büyük bir hataya doğru gidiyorsun.

0|0
    0|0
  • senin ozaman sevgilin hiç olmamış demektir dicem ama kızların %50 sinde vardır sevgilisi varken bile yakısıklı biriyle tanısıp onla vakit gecrimek ben sevgilimin yanında da o yokkende o varmış gibi davrnrdm

0|0
    0|0
  • Yok ben yaşamadım şıpsevdi değilim Allah'a şükür

0|0
    0|0
  • bence kara kedi olmada ne yaparsan yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oluyo öyle etkilenmeler çekimler felan ama geçici şeyler bunlar, etkilendim dediğin kişiyi 1 hafta görme unutup gidiyosun, ama sevgili bu sevmişsin sonuçta ve onun hayatında olmaması durumunu düşündüğünde bile (bende öyle oluyor) hayata küsüyorsan kendine hakim olmalısın

0|0
    0|0
  • Banada oldu aynısı sevgilimi çok seviyodum ama en yakın arkadaşım bana daha sıcak davrandı benle daha çok ilgilendi sanırım sevgilim beni çok ilgisiz bıraktığı için ona yanaşmıştım beraber lunaparka gittiğimizde dönme dolapta inanılmaz anlamlı bakıştık içimi eritiyordu bi yandanda ihanet ettiğimi düşünüyordum sonra günlerce düşündüm hangisini sevdiğimi ve sevgilimden ayrıldım oda onayladı 1 ay geçtikten sonra arkadaşım dediğimle çıktık ve onla herşey çok güzel oldu. Gerçekten kalbini sorgula ve hayatının erkeğini seç.

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı.

Sen git sevgiline söylede ayrılın bi zahmet çocuk kendi hayatına baksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...