Hayat yorgunları var mı aranızda?

Son aylarda bütün aksilikler üstüste gelmiş,ekonomik olarak çökmüş,bir çok arkadaşı ağız birliği yapmış gibi teker teker hayatından ayrılmış,tek arayanı bankalar olmuş , artık umut etmekten yorulmuş çünkü bütün umutları birer birer hüsranla sonuçlanmış.kısacası son 5-6 lık dönemde giderek hayatının en zor zamanlarını yaşayan var mı benim gibi?

Not:sadece benim gibi biri varmı yok mu onu merak ediyorum , teselli etmenize gerek yok,teşekkürler.. durumu kabullendim çünkü.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• hayat değilde getirdiği mutsuzluk fena yordu yaaaa

0|0
    0|0
    • hayal kırıklıkların çok muydu benim gibi?

• inanmıyorum ya :S demek ki buu kişisel bişey değil. aslan burcunun 2013 yorumunu okumuştum."2012 sizin için yorucu geçti enerjiniz düşüktü,2013 ün ortalarına kadar 2012 nin artıklarını temizleyeceksiniz,sonra güzel günler sizi bekliyor" yazıyordu. bi kaç kişiye daha sordum,burcu ya aslan ya da yükseleni aslan.şaşırdım doğrusu seninde aslan olmana. o zaman kaderimiz diyip çekecekmiyiz napcaz:)

• hahha:))))) çekçez artık desenizee:)))

• aynenn bende.hatta acaba benim gibi birileri varmıdır hep benim başımamı geliyor bunlar diye düşünüyorum günlerdir ama geçicek inanıyorum sende inanmalısın :)

0|0
    0|0
    • ben bunun burçlarla bağlantılı olduğunu düşünüyorum.hangi burçtansın ve yükselenini biliyormusun

• burçlara çokta aldanma derim :)

• ama gerçeklik payı da var,gezegenlerin konumu insan hayatı üzerinde etkile. belki de Allah kaderlerimizi gezegenlerin konumlarıyla uyumlu olacak şeklde yazdı.

• benım genel durumu özetlemıssın valla

0|0
    0|0
  • panpa olalım mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zaman zaman oluyor bende ama toparlanmam fazla uzun sürmüyor . Genelde maddi konular çok can yakıyor bir üniversite bitiremedim diye gerizekalı muamelesi falan yapıyor takmamak lazım bizde kendimize yük olursak bizi taşıyacak başka bir neden kalmaz .

0|0
    0|0
    • uzattın mı üniversiteyi?

• haklısın.millet denizde hangi fırtınalarla karşılaştığına bakmıyor,gemiyi limana sağ salim yanaştırdın mı yanaştırmadın mı ona bakıyor.

• Aynen öyleyim dibe vurdum artık yalnız mucize

0|0
    0|0
Yükleniyor...