Kadınların aşkta yaptıkları 5 hata...

1-Hesabı Erkeklere Ödetmeyi alışkanlık haline getirmeleri.

2.Arkadaşlarının yanında sevgilisinin arkasından konuşmaları

3.Kalabalık yerlerde fazla samimi tutumları

4.Günde 50 kez çağrı atmak aramak mesaj vb... şeyler

5.Ortada daha birşey yokken geleceği planlamak.

Soru: Bunları neden yaparsınız ki ? (Geneli için konuşuyorum.Ben Öyyle yapmıyorum vb. cevaplar geçersiz sayılacaktır ))

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen ya hesap ödeneceği zaman eliini çantasına atmazmı bir insan 1 kere ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ne kadar kadınları tanımıyor ve anlamıyorsunuz

3|0
    0|1
  • 1 erkek odemelı zaten pahalı yerlere gıtmıyoruz goturmuorm yazık onada arada bende kek pasta goturuorm

2 konusmam arkasından gercekten ancak kavg ettıkse

3samımı olmam aksıne sarılmak ıstese baskaları varsa kızarım

4 asla cagrı atmam en uyuz olduugm sey konturumyoksa aramam

5 gelecegı erkek arkım planladı evlenmek ıstedı ben ıstemıyordm sansıma:((

1|0
    0|0
  • 1. Hesabı erkeklere ödetmeyi alışkanlık haline getirenler elbette ki vardır ama sonuçta bu bir çok kızın yaptığı şey karşı tarafın sürekli ısrarından dolayı doğan sonuç..

2. Arkadaşlarının yanında sevgilisinden tabi ki arkasından konuşurlar, tabi eğer bu olumlu anlamdaysa, ne kadar sevdiğini vs anlatmak içlerini dökmek isterler..

3. Kalabalık yerlerde fazla samimi olmaları gerçekten rahatsız edici fazla cıvık olmak sorun tabi.. ama yanında erkek arkadaşı varsa ve yanında olduğunda kendini rahat hissediyorsa olabilir yani.. uyarılabilir..

4.Günde o kadar çok çağrı ve mesaj atarlar.. onu bende anlamam açıkcası:)) yeterince ilgi gösterilmiyorsa yapılır..

5. Geleceği planlamak, her bayan elbetteki sevdiği adamla ilerde bi şeyler paylaşmak hayaller kurmak ister, neden yapmasın ki? öyle işte :)

0|0
    0|0
  • 1 ben mi safım:)) şimdiye kadar hep ben ödedim yani izin vermedim zaten yetmiceğini düşünüyosam karşımdakine güvenip çıkmam dışarı :)

2 evet konuşurum ama sinir ettiyse sonra barışınca gider onada anlatırım beni sinr ettn böle böle dedim diye :)

3 genelde odunumdur zaten

4 bunu atliyim herşey yerine göre çünk bi gün merak edilcek bişey vardır 100 kere ararım normalde sıkmam yani

5 o güveni verdiyse hayal etmekten bişey çıkmaz :)

6 yıda ben eklim uğraşma boşver zaten sevdikten sonra bunların hiçbirini gözün görmez...

0|0
    0|0
  • he şimdi biz desekki size,yookk ben ödicem,burda ben varken senin paran geçmez desek olurmu bizim için hava güzel siz kabul ettikten sonra:)))ama gerisi için hiç benlik değil

1|0
    0|0
  • 1- o tarj alıskanlıgım yok yapanları da sevmem o ne öyle yani demekki sevmiyo ki parasını yemek amaclı birlikte

2-arkadaslarına güya erkegi avucumun içine aldım gibisinden tavırları.. sacma kız dediğin seviyorsa tam tersi beni sahipleniyor gibisinden davranalıdır. . hemde seven insan arkadaslarına sevdiği insandan bahsetmemeli..

3-ayy o ne öyle vıcık vıcık.. görmemişin sevgilisi olmus :D

4-seviyorsa her an her sanıye haberdar olmak ıster kız. ama bu tek taraflı olmamalı ..

5-DEogru ya sizin gibi lay lay lom yasayalım demi. öyleleri hep sevilir ya zaten... seven insan gelecege dair her seyi düşünür arkadasım :) bu konuda sana katılamayacagım çünki ben bu konuda çok takıntılıyım D ama dediğim gibi tek taraflı yine olmaz bu :)

0|0
    0|0
  • Birinci sıkkın nedeni erkeğin için vermemesi. Diğerleri ise olgun ve aklı başında birinin yapacağı davranışlar değil. Bu kadar abartilmamali.

0|0
    0|0
  • Senin bu dediklerin 18 yaş altı için geçerli

2|0
    0|0
  • Tanıdığın kızlar hep çoluk çocuktu herhalde..Bunlar olgun kişiliğe sahip insanların yapacağı şeyler değil pek(Genel konuşuyorum) :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kusura bakma da sanırım bu hatalar sadece senin birlikte olduğun kadınlar için geçerli.

Benim hayatıma giren insanların (sadece sevgili değil arkadaş olarakta) böyle alışkanlıkları olmamıştır hiç. heleki Arkadaşlarının yanında sevgilisinin arkasından konuşmaları gibi bişey kesinlikle olamaz. zaten öyle bir yapıya sadece kızlar sahip değil yavşak erkeklerde var bu durumdan muzdarip olan.

Bunlar hep Türk kızlarını kötüleme yollarıdır.

Bugün alternatif mecralarda nereye bakarsak bakalım aman efendim Türk kızları şöyle Türk kızları böyle

sanki hergün bir adriana limayla, eva mendesle birliktesiniz amk.

3|0
    0|0
  • Bunlar hata değil ki, yani hepsi değil, çünkü ben mesela mutlu bile olurum sevgilimle gelecekpPlanları yaparken, veya beni merak edip 50 mesaj yazarsan. Sacmalamissin biraz

1|0
    0|0
  • Beni hiç biri rahatsız etmez biraz kadın ruhundan anlayın be hacı. sende bunlara göre nabza şerbet ver. İdare et

1|0
    0|0
  • 2 hariç diğerleri normal.beni sadece 2 rahatsız eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...