Ergenekon bir safsatadır!

Merhabalar arkadaşlar..

Gerçekten bunlar TÜRKİYEmizin sonunu getirmeye yeminliler..

Silivride bugün yaşananlar buna en iyi örnek!

İçeride tamam suçlu vardır,ancak bunca zamana kadar ordumuzda görev yapmış onca insan var bunların hepsi mi suçlu? Ayrıca iddaaname diye tutturuyorsunuz..İddaanamedeki birçok dosyanın gerçek olmadığı kanıtlanmış durumda!

Zaten pkknın azması siz geldikten yani 2002den sonra olmuş ee o zaman 2002 dönemindeki askerleri al içeriye? Neden 1960-1970den beri askerlik yapan adamları alıyorsun? O zamanlar pkknın p'si dahi yoktu..Siz geldiniz bir kürt açılımıdır odur budur insanların aklını çeldiniz..pkkyı pohpohladınız..

Ordumuz artık lağvedilmiş durumda..

Sizlerde bunun farkındasınız..Bugün yüzlerce askerimiz içeride,hergün onlarcası istifa etmekte,her yıl 10-15 tanesi intihar etmekteyse bunun sebebi sizlersiniz!

Artık Türk Milleti olarak uyanma vakti gelmiştir.

Şunuda belirtmek isterim;Din kisvesi altında bir milleti kandırmak gerçekten çok kolaymış bunuda öğrenmiş olduk..Adamlar Türk Milletini parmağına taktılar oynatıyorlar.Gerçekten çok kara bir tablo!

Sizler ne düşünüyorsunuz bu kara tablo..bu saftasata karşısında?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Suçsuz günahsız insaları içeriye aldılar. Başbakan geldiğinde ayağa kalkmadığı için bir komutan içeriye tıkılır mı ? Bu nasıl bir kindir bu nasıl bir öfkedir.. Eğer eleştiriyorsanız içeriye girersizin yada popüler kanallarda ne sunuculuk yapabilirsiniz nede programlara katılabilirsiniz..

Anlamadğım şu ki herkes eleştiriyor kime sorsam yok ben oy vermem diyor ne hikmetse yine kazanıyor. Ya milletimiz gerçekten oy vermiyor birşeyler yapıp oylarını yüksek gösteriyorlar yada oy verdiğini söylemeye utanıyorlar.

3|5
    0|0
    • Kardeşim..RedHack'in elinde herşeyleri var merak etme..Bir gün açıklayacaklar seçimlerde ne b*k yediklerini..İnşallah sandığa gömemesek bile toprağa gömeceğiz bu cemaat itlerini!

• Evet bende farkındayım..Kimse takmıyor bile :/ Gerçekten üzülüyorum insanımız ve ülkemiz adına..Artık milletimiz koyunlaşmış durumda resmen..

• Evet malesef :(

Kızlar Ne Diyor 3

• artık ne medya tarafından ne halk tarafından ciddiye alınmayan dava. göz altına alınanlara sadece eziyet çektirilmeye devam ediyor, nasıl olsa içeriden seslerini duyuramıyorlar.

3|5
    0|0
  • yalan ya hepsi bazı pislikleri örtmek için ergenekonu çıkrttlr

2|6
    0|0
  • akp milli bir oluşum değil,bir abd projesidir.Kuruluş ve iktidara getiriliş sebebi,abd'nin bop yani büyük ortadoğu projesini hayata geçirmek için faydalanmaktır.Tayyip erdoğan bop eşbaşkanıdır ve defalarca kez bunu itiraf etmiştir.Abd ve onun kurduğu taşeron parti akp nin,bu projeyi hayata geçirme konusunda içerde kendilerine zorluk çıkaracak en büyük unsur olan,TSK ve tüm vatansever ulusal oluşumları sindirmek için Ergenekon adlı, yalan,sahte belgeler ve iftiralardan oluşan bir hayali suç örgütü yaratıldı.Hiç olmayan bir örgüt.Ve bu kurgulanmış,düzmece örgüt kapsamında tüm hayatı pisliklerle dolu ve aynı zamanda yahudi olan Tuncay Günay adlı bir kişiye gizli tanık sıfatıyla önceden cia ve mit tarafından hazırlanan iftira metinleri ezberletildi ve iftira kampanyası başlamış oldu.Adam geçen gün kendi bile itiraf etti artık suçunu link

5|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tayyipte hatasını anladı.Ama iş onuda aştı artık yargı cemaatin elinde ve sözünü dinletemiyor.Güçler ayrılığı ilkesinden şikayet ediyordu bunun için.Şimdide bütün yargıyı kaldırıp kendi temyiz mahkemelerini kuracakmış.İleri demokrasi ya... Bkz: link

2|2
    0|0
    • Öyle..Bak son günlerde Başbuğ paşamızın ismi ağzından düşmüyordu..Bak en sonunda mahkeme kararı sadece Başbuğun dinlenilmesi yönünde karar verdi..Diğer vatanseverlerimiz yatmaya devam edecekler! :@

• urban gözlerini acıcak olan sensin..Bak senin savunduğun cemaatçilere Rusya bile inanmamış 30'unu tutuklamış

• Hocama Allah rahmet eylesin.Milli bir duruşu vardı. link

• sonuna kadar tayyipi destekliyorum kör olmak istemiyorum bu ülkede yapınları görmezden gelmek haksızlıktır ne cabuk unuttunuz 12 eylülleri 28 şubatları paşalar sucsuzmuş ergonekon yokmuş diyen kardeşlerimide acın gözlerinizi diyorum itirafları ses kayıtlarını dinlemiyormusunuz gercekleri neden hala görmezden geliyosunuz sizin yaşınız belki yetmiyo ama hortumculardan iskicilerden dolandırıcılardan neler cektik biz kim kıcını ne kadar yırtarsa yırtsın iktidar kardeşim madem demokrasiyi savunuyosun bunuda seve seve kabul edecen

0|0
    5|9
    • Ergenekon operasyonu Tuncay Güneyin ifadelerine dayandırılarak çıkarıldı.Ancak ne hikmetse Tuncay Güney geçen hafta TV'de Ergenekon bir operasyondur,bende piyonum dedi.Ki bu adamı akp hükümeti kanadaya yerleştirdi.Mutlaka içeride suçlularda vardır.Ancak bu pkk 2002den sonra bu iktidar geldikten sonra askerlerimizi daha fazla şehit etmeye başladı.Ama neden akp hep suçsuz olan tarafta! Ben demokrasiyide eşitliğide savunuyorum..Kusura bakma ama bir ülkede eşitlik olmadan demokrasi olmaz!

• chp atatürkün partisi bana samimi cevap ver kılıctaroglu atatürke gereken degeri saygıyı veriyomu sence

• Evet CHP Atatürk'ün partisi ancak şu anda CHP'de bulunan kişilerin çoğu Atatürk'e gereken değeri vermiyor.Kılıçdaroğlu benden uzak Allah'a yakın :)

• 28 şubat kararlarını biliyor musun? o çok sevdiğin vatansever(!) paşaların ürünlerini bir araştır. ne tayyip ne de paşalar kimse babamın oğlu değil 80 senedir askeri zihniyet zülmediyordu şimdi tayyip intikam alıyor. operasyonun başında çıkıp "ben ergenekonun savcısıyım" diyen RTE şimdi ise "genelkurmay başkanını hapse atan bir yargı olamaz" diyor. Allah ıslah etsin. İki tarafta birbirinden beter.

0|0
    4|6
  • ben bu soruya cevap vermiştim la sanki.

0|0
    0|0
  • it ürür kervan yürür diyorum kurun kurun kafanızda bak bakayım pkk nın kuruldugu dönemden şimdi kadar sehit saysına bu 1.si pkk nın azması türkiyenin nasıl geliştigini gösterir 2000 yıllarda pkk niye azsınki millet yiycek ekmegi zor buluyo niye pkk hortlasındaki şimdi bak bakayım haline ülkenin milli taknın uçagın heli kopterin ihracatın refahın adam 2+1 daireye 1.5 tirinyon verio işssizlik var dio herkezin elinde ipohone o örnek aldııgnız avrupa ülkelerinde sanki yoksul yok fakir yok hiç almanyaya amerika veya fransaya gittinizmi ben üçünede gittim

0|0
    4|7
    • pkk 1980-90'larden beri varolan bir terörist grup..Amerika Büyük Orta Doğu projesinde pkklılara rol veriyor.akpde,pkkda,dhkpcde Amerikanın birer oyunudur.

• kafanda kur kur yolla orda dogu projesi var ama bunun taş orunu israildir

eğer bu üleknin akp den başka çaresi yoktur hadi diyelim dogru hangi muhalefete oy vercez bi sölesene adammı var ortada biri ülketi satar püskivit alır biri sgk yı nasıl batırdıysa ülkeyi öyle batırı yada kerhane açar her yere

• Dediklerine katılıyorum..Bu ülkede alternatif herhangi bir parti yok.Bende ondan şikayetçiyim.Abd ve İsrail zaten bağlantılı ülkeler..2000e doğru dergisinde bir röportajda okumuştum.apo iti orada pkknın abdninde desteğiyle emellerine varacağından bahsetmişti.Oradan yola çıkarsan şu anda atılan adımların hepsi bu yola çıkıyor.

• Bu dava Tuncay Güney adında bir yalancı şahit tutularak başlatıldı.Adam şimdi itten pişman yaptığına.Herşeyi itiraf etti.Polisin kendine nasıl baskı yaptığını,neler söylemesi gerektiğini nasıl anlattığını falan anlattı

4|5
    0|0
Yükleniyor...