Galatasarayımızın kadrosu real,barca,manu,bayern gibi takımları ezmeye yeterlimi?

galatasarayımızın kadrosu real,barca,manu,bayern gibi takımları ezmeye yeterlimi? Bence arenada hepsini ezeriz!

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• yok ezemez yok yenemz yok 2 oyuncu aldınızda takımmı oldunuz diyeneler her sezon hediefimiz o kupa bu kupa şu kupa diyip 3 ün 1 mi alıyosunz bide hala oknuşuyosunuz fazla konuşmayın. Drogba: ub adamın futbolunu eleştirecek adam gitsin masa tensiyle ilgilensin. snijder: şampiyonalr liginde sayın bana bu adam kalitesinde bi oyuncu aynı bölgede en fazal 3 isim sayarsın bu adamda o 3 4 ismin arasına girer. muslera : ulan nany bile kabul etti büyüklügünü barcelona taraftarı bile söyledi siz şikebahçeliler kim olusunuzda eleştiriyosunuz. Burak yılmaz : önce şampiyonalr liginde 6 gol atan oyuncunuz olsun sonra bu adamı eleştirin allahın guizaları. gidin türkiye kupası için transfer yapın .

1|1
    0|0
    • haklısında dediklerinde sence ne olur *

• arenada yenermiyiz bu takımları ?

• benim hiç kuşkum yok yeenriz hatta ben real madridin gelmesin istiyorum schalkeyi geçince ki Allahın izniyle geçicez. Realin çıkmasını istememin sebebi bu kamoyundaki gs düşmanalrı ve gs ye güvenmeyen medyanın gs ne kadar iddialı ve güçlü oldugunu ve reali eledigimizde onları bulacakalrı bahaneleri merak ediyorum. senin fikrin nedir sen ne düşünüyosun. eger kuşkun varsa kesinlikle olmasın .

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayal görmeyelim yahu şansa bala bir takımı yenersek sevinelim. Gönül ister ki şampiyon olalım ama hayal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim bende fanatik GALATASARAYLIYIM hemde doğuştan ancak abartmayalım. Manu'yu yenme şansımız yüksek ama diğerleri öyle değil. Bir kere kanatlarımız çok kötü robben ve ribery bayernden ronaldo ile di maria real madridden süpürür bizi. Barcelonada ise alexis sanchesten korkuyorum. Ayrıca xavi iniesta mesi fabregas paslaşması var. Aşırı derece hızlı pas yapıyorlar messide çok süratli o yüzden barça bizi dağıtır

1|0
    0|0
    • onlarda sıkıntı yaşarlar bizim hücum gücümüze karşı.

• drogbaya karşı evet ama diğerleri biraz zor dani alves ve abidal lahm ve alaba ramos ve coentrao

kolay kolay hata yapmazlar

• ezmek abartılı olur ama içerde hepsini yenebiliriz.

3|2
    0|0
  • Abartmasak? bi selçukla Ronaldoyu bi casillasla muslerayı karşılaştırmak doğru olmaz :)

0|0
    0|0
    • drogba sneijder*

• yav he he o barcelonayı geçen sene drogba tek başına yıktı.

• Tabi canım tabi he haklısın siz kralsınız bu yıl zaten şampiyonlar ligi şampıyonu sizsiniz 2 oyuncu aldınız ya dunyanın en iyi takımı sizsiniz uzatmayalım

• yok artık,yenmeniz bitti,bide ezmeyimi düşünüyorsunuz.eyvallah dışarda bütün takımlarımız bizim için aynı bu takımlar bize bir beden büyük gelir,ama olmaz diyede bir şey yok,çok daha güçsüz kadrolarla bile bunları yendik eskiden

0|0
    0|0
    • yeneriz tabi kadromuz çok çok güçlü.

• Bende galatasaraylıyım ama ayaklarımız biraz yere bassın abartmayalım henüz onlar bizi ezer.

0|0
    0|0
  • Ruhumuz yeter kadroyu boşver ruhumuz :)

0|0
    0|0
    • ona kimse bişi demiyoda kadro olarak peki?

• ne kadar iyi olursan ol barca gelirse karşımıza messi, iniesta, alexis, villa bunlar çok pozisyon bulur :( yani hakikaten gerçekçi olmak lazım bizim defans almamızda gerekliyid

• yahu bunlar drogbayı sneijderi burakı selçuku umutu düşünsünler neden dert ediyosun*

• Fenerbahçenin kadrosundan takviye yapmalı GS.

0|0
    3|3
  • Sizde bu defans varken o dediğin takımlar sizi üstüste koyarlar, en üstede çilek niyetine drogbayla süslerler.Paket yapıp gönderirler floryaya...Akhisar belediyeyle karıştırma o dediğin takımları sayın ezikkk...

0|0
    1|1
    • ezik olan sensin o takımlar bizim hücum gücümüze dayanamazlar��!.

• hahaha doğru söze ne hacet..Hücum gücünüz kuvvetli evet ama Ben arkanızdan bahsediyodum...Zaman kötüüüü...

Yükleniyor...