Siz bu durumda olsanız ne hediye alırdınız ?

öncelikle merhaba. site bayan yoğunluklu bi site ama belirteyim ben erkeğim :) önce durumu anlatmak istiyorum. sevgilimle uzun yıllardır beraberiz. benim nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığımı gayet iyi bilen biridir yalnız öyle bir huyu var ki, birşeyi yapacağım dediği zaman yapar. benim fikrim ne olursa olsun. sevmediğimi belirttiğim şeyleri dahi yapar.

sürekli aileme kendini unuturmama çabası içerisinde. günde on defa anneme selam yollar vs vs. konuştuk mesela sana şunu almak istiyorum gibisinden söyledi ben kesinlikle reddettim yani almasını istemediğim birşeydi ama başta anlattığım gibi almayı istedi ve aldı gönderdi kargo ile. nevresim takımı falan anlatabiliyo muyum. yani bunu evde ben aldım diyemem. çünkü hayatta almayacağım birşey.

şimdi soru şu öyle bir hediye alayım ki ona bunu erkek arkadaşım aldı demek zorunda kalsın ailesine yaşadığım durumu o da yaşasın

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kocaman sevgili ayıcıklarından yda kalpli sni sevyrm yazan yastıklardn :)) veya duvar saati al şu isim yazılan özel olnlrdn :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cercevelı r esım yaptır :D koysn odaına

0|1
    0|0
  • altın yuzuk ama tek tas

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...