Kankiler bakın buraya?

Sabahbkahvaltimda bisey eksiltmrdim fakat oyle yemegimi ve aksam yemegimde porsiyonlarimi azalttim birde benim disari cikip yurumek gibi sansim yok oturduhum yerde dolayi evde 20 dk ip atliyorum ve 5 ten sonra yemek yemiyorum yesil cay falan iciyorum bir etkisi olurmu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahları Maydonoz ekle derim toksin atar..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kilo almaya çalışıyorum sen vermeye hayat garip :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• etkisinin olmasını istiyorsan düzenli olarak yapmak zorundasın birde bu konu hakkında biraz araştırma yap öyle şunu azaltayım yok bunu içeyimle olabilecek bişey değil. Yani bilinçli yapman daha mantıklı :)

0|0
    0|0
    • Düzenli yapıyorum bunda bir arastirma yapmam gerekicrgini sanmiyorum 2 tabak yicegime 1 tabak yiyorum neresi zararlı olabilir ki ve bilmedigim bisey degik yesil cay simsi burada neyi arastiriyim?

• arkadasım. ne kilonu biliyorum ne vücut yag oranını ne bilmemneni sana zarar verecek tarzda bişey yaparak kendini de zorlayamayacağın için kafana göre takıl sen arastırma hiçbişeyi :D sağdan soldan bizim gibi bu konu hakkında az cok senin kadar bilgisi olanlara sor ve öyle hareket et sen sonra da de ki yapıyorum yapıyorum sonuc yok be kardeşim :D :D

• olabilir birde damacana bul plates yap :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...