Hafta sonu neler yaptınız?

Günaydınnn coilerr nasılsınızz :)) ?

haftasonu neler yaptınız kim sevgilileriyle buluştu nasıl geçti çalışan var mydi ben cumartesi ev alışversi pazar günüde evi temizledim bugün bi isim yok yemekten başka o yüzden çok keyifliyimmm :))

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ozaman anın tadını çıkar güzel bir kaç film izle aç bir klasik müzik şekerleme yap schubert tavsiyemdir ama yemeği ocakta bırakma tabi :D yemek faslından sonra sigara kullanıyorsan bir taze çay demle miss gibi aç bir film internnetten hem izle hem tüttür sigaranı iç çayını keyifli bir gün dilerim sana :)))

link buyur filminde benden olsun

1|0
    0|0
    • sus yaa sigra icmemek icin zor tutuyorum kendmi zaten :D yasak bana sigra film guzeldr puani konusu iyi ama ben fantastik bilim kurgu psikolojk fimleri daha cok seviyorum dedgn yemekleri bilmiyorum yardmlarin icin teskr ettm :)

• mikser cok kotuydu ya :D :D :D

• :D :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 24

• benim çoooookkk yoğundu yahu cumartesi kuzenin nişanı vardı pazarda kız istedik hep koşuşturmaca hep koşuşturmaca :))

1|0
    0|0
  • Bu sorunun altında sankı ufakta olsa bır sıtem var gibi:))))))

hanı ben clsıtım dıdındım ama dısarı cıkıp gezmedım gıbı ;)

Vallaha Gonlun rahat olsun.. Emın ol 14 Şubat sonrası kımse para harcamaya cesaret etmemıstır :D)))

1|0
    0|0
    • yok sitemim bi haftasonuda bi yere gidemiyoruz hava soguk kar var balkondan bi goz atip iceri grdm isim bttkten snra patladim evde offf ya dedim ...dur ya bunlari solemicektm :DD

• ehuehuehu :D)) Kadın ruhu.. çoğunuz Aynı Şeyleri Dusunuyorsunuz.. Ahh erkkeler işte arada sıra yerine herzaman anlyabilsek sizleri :))

• haftasonu bol bol içtim eğlendim mekandan mekana geçtim stresimi attım

1|0
    0|0
    • evin coluyun cocuyun rizkini eskort gizlara mi virdin gevurr :DDD

• aglamada hep gul insalh :))

• :)) hepimiz :)

• coniler diyecektin galiba ama olmamış :)

1|0
    0|0
  • bebeginde cok tatlımış sende cokk... ve böyle ufak şeylerden keyifli olmayıda beceriosun ya daha ne dünyada senden keyiflisi yok işte

1|0
    0|0
  • sinemaya gittim mutlu aile defteri süper küfürsüz komedi

1|0
    0|0
  • İyiyiz croylerrr...Hiç bişey yapmadık.Hepimiz pinekledik oturduk kalktık.Yattık kalktık geldik.

0|0
    0|0
  • coil ne demek?

1|0
    0|0
  • biz sevgililer günü buluştuk hala ayrılmadık

çalışmadım sırf eğlence

uykusuzum

1|0
    0|0
  • günaydın kız

çirkin ördek :D

hastayım grip oldum ölüyom ben yaa :D

1|0
    0|0
    • olurken gulen adam :D gecmis ola hastalikli git surdan sumugun bizede gecmesin :DD

• iyi ekleme birdaha sormicam.pppp

• ne uyuz bir insan sen ya.

• coiler kım bılmıyorum ama ben hafta sonu kursta ıdım hıç renklı değildi :)) Gayet sıkıcı geçıyor :D

1|0
    0|0
  • hafta sonu ev baktık, baya da ev gezdik. emlak işinden de anlamaya başladım. akşam herkes gidince de sevgilimi evine bırakıp geri döndüm ve evi temizledim.

0|0
    0|0
  • Haftasonu istanbul soğuk idi ndiğim cafede mangal üzerinde kestane yaptım .. çay kahve ile biraz mangalı şömineye çevirdim.

0|0
    0|0
  • coil ne la?

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapamadım çok canım sıkıldı hem soğuk bu kış btise de rahatlasam.

0|0
    0|0
  • haftasonu yattik paso :D

0|0
    0|0
  • iyiyiz sen nasssin :D

0|0
    0|0
  • Bir yattım bütün haftasonu öyle böyle değil. (sadece pazar günü) Mükemmel ve ötesi yani o derece :)

0|0
    0|0
  • bol bol gezi ve alış veriş yaptım:D

0|0
    0|0
  • herzamanki gibi kafa güzel hayat güzel...

0|0
    0|0
  • Akşama kadar yattımm...:D

0|0
    0|0
  • Cumartesi çalıştım, pazar günü dışarı çıktım uyudum falan. Birşey anlamadım yani pek :S

0|0
    0|0
  • gunaydinlar..

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana o zmaan bu gün bizemlesin demekki hep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...