Bilgisayarınızı ne ile koruyorsunuz?

Siz nangı antivirüs programını kullanıyorsunuz + bişey kullanıyor musunuz? Hangısınız tavsıye edersınız?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bedava olarak diyorsan microsoftun kendi güvenlik yazılımı candır.Eğer bilgisayarına güveniyorsan kasmaz diyosan tabiki rus devi kaspersky.Eğer orta ayar bir pc varsa avast :)

0|1
    0|1
    • Avira nasıl sence?

• Microsoft'un güvenlik programı beş para etmez.

• Kod-adı-yeşil sen neyi öneriyosun çok merak ettim ?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 15

• Artık bilgisayarın yanında bir şeyler içmemeye çalışıyorum. Bilgisayarım için asıl tehlike benim. 2 tane bilgisayarı kola, bira dökerek bozdum.

0|1
    0|0
    • :)) Haha Senın ıçınde bişe tasarlamaları lazım :))

• benımkınde sıvı dokulmesıne karşı tasarlanmış ama çok kokersen ışler tabı :D

Bundan sonra alkollu bılgısayar kullanman yasak :)) Ufle bakım

• Ayık kafayla bu site çekilmez :)

• Eset Smart Security 5 kullanıyorum, bilgisayarı kasmıyor, orjinal ise ve güncellemeleri düzenli yapıyorsan gayet iyi bir program

1|1
    0|0
    • +1 böle olur :S

• Evet bır deneyeceğım ama bende şu anda başka yazılımlarda var bılgısayarda bışey yok olursa bır denerım bakalım ne kadar yakalaya bılıyor :)) Çerezlere ızın verıyor mu ?

• birçok şeye izin vermiyor, ayarlardan kolayca izinleri yönetebilirsin, çerezlere izin veriyor ama

• Microsoft Security Essentials kullanıyorum tüm bilgisayarlarımda. Şuana kadar virüs, trojan, solucan bulaşmasından dolayı format atmamışımdır. Öneririm.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Norton Internet Security var laptopda icinde cikmisdi 365 günlük

Avast 2012 - galibaa pc de kullaniyorum

0|0
    0|0
  • microsoft security essentials, ama o da kapalı oluyor genelde.. virüs programı kullanmayı sevmiyorum.. bilgisayarımı düzgün kullanıyorum, virüslük bi işim olmuyor:) en son windows7 çıktığında kurmak için format atmıştım; temiz kullanırım:D

0|0
    0|0
  • Benim pc de hiç antivirüs olmadıki :D

la ben zaten antivirüsüm benim pc me virüs V si giremez

ensesinden tutuğum gibi atarım dışarı :P

0|0
    0|0
  • ben korunmuyorum bu aralar :)

0|0
    0|0
  • eset 32

0|0
    0|0
  • nod32 10 kaplan gücündedir

0|0
    0|0
  • Windows'da Microsoft security essantials var. Mac os da bişey kullanmıyorum koruyucu...

0|0
    0|0
  • avira premium kullanıyorum

0|0
    0|0
  • kullanmam ben

0|0
    0|0
  • avg anti virüs

0|0
    0|0
  • Hiç bişey kullanmıyorum.Çünkü virüs girecek yerler belli.Abuk subuk sitelere girersen ne olduğu belli olmayan programlar indirirsen VİRÜS girer.Durup dururken virüs girecek değil ya.

0|0
    0|0
    • oyle deme bır işin olur flaş takarsın muzık atarsın :) Bişe bulaşır ınternette sayfalardan çerevler bulaşır yavaşlatır bılgısayarı :D

• Valla ben hiç kimsenin flah diskini veya bilgisayarından bişey almıyorum.

Yükleniyor...