Sevgilim özellikle çarşıda neden elimi tutmak için uğraşıyor ?

erkek arkadaşım özellikle çarşıda yürürken el ele dolaşmamızı istiyor bunun nedeni ne olabilir ?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Her şekilde bu hareket reklam kokuyor.

Bu kızı DA aldım ey ahali yapıyor ve senin o çevrede ne duruma düşeceğini aklından bile geçirmiyor, ya da çarşıda birilerine nisbet yapıyordur.

Her koşulda seni ne olduğu belirsiz amacı için KONU MANKENİ olarak kullanıyor. Adam olan cidden bir kız ile ilgileniyorsa bu hareketin ona ELDE EDİLMİŞ etiketi getireceğini düşünerek bu tarz ilanatlardan , hatta beraber yürümekten bile uzak durur.

Birilerine show amaçlı olduğu çok net. Bil ki , durumda sen hiç önemli değilsin ve bunu da güzellikle ya da zorla yapmaya çalışıyor ama mutlaka çarşıda yapacağım diyorsa çantanı topla ve yapabildiğin kadar bundan uzağa kaç. Büyük ihtimalle çarşıda 2 gün sonra başka bir konu mankeni ile elele dolaşacaktır.

Bunun kendi ve aklı ile zoru var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bunun temelinde yatan gösteridir. Dışa karşı senin kendisine ait olduğunu göstermektir. O elini tutupta gezmeniz ona güven duygusunuda hissettirir. Sence sorun yoksa zararsız güzel bir hareket... İkinci bir şık ise özellikle bazılarına karşı bu özel biri olabilir seninle bir birliktelik yaşadığını sergileme olayıdır. veya elele yürümenin mutluluğunu yaşamak istemesidir.

0|0
    0|0
  • Yanından alıp kaçıracaklar die korkuyordur yaw erkeklerin bazılarında böyle acayip geyikler vardır bu kadın benim haa ona göre gibi bir mantıkla yaparlar aslında hak veriyorum ortalıkta dolaşan hanzoları göz önüne alırsak bu senin açındanda iyi birşey :)

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim. Nedense kalabalık yerlerde elini sımsıkı tutmak isterdim inatla. Tamamen sahiplenme içgüdüsünden geliyor. Konya ailelerinin çoğu muhafazakardır dolayısıyla bende fazla zorlamazdım başka ilçelere giderdik. Oturduğu ilçede yanyana bile yürüyemezdik ancak laf atan olmasın diye pek yanından ayrılmazdım.

0|0
    0|0
  • Aleme senin ona ait olduğunu , niyeti olanların vaz geçmesi için.

Hem senin gibi bir güzelliğin elinden tutmak ayrı bir gurur meselesidir.

0|0
    0|0
  • çok güzel dikkat çeken biriysen sahipsiz olmadığını belirtmek istiyordur başkalarına hava atıyordur yani

0|0
    0|0
  • Çünkü eski sevgilisi çarşıda seninle nispet yapıyo ona :D

0|0
    0|0
  • Benım Sevgılım var modu.. yada onun sahıbı benım modu.. yada Govde gosterısı..

bellıkı yas 18-20 ;)

Bu aslında hem ıyı bırsey hemde kotu bırsey.. ;)

0|0
    0|0
  • Kucagimi gezdirsin seni daha ne istiyorsun seni sahiplenen ve elini hic birakmayan bi sevgilin var :)

0|0
    0|0
  • bel bele sarılarak dolaşın el ele istemezsen :)

0|0
    0|0
  • senin için neden sorun ki, çokta güzel bir duygu oysa el ele tutuşmak.

0|0
    0|0
  • görenler aaa bu çocugun kız arkadaı vermıs demek için deyil sanırım senden hoslandıgını herkese ialan ediyor daha ne yapsın

0|0
    0|0
  • seni sahiplenmek istemesi bence

0|0
    0|0
  • alışveriş manyağısındır

elini bırakırsa mağzalara dükkanlara saldırıp gerekli gereksiz onlarca şey alacağını ve hesabı kendisine kitleyeciğini düşünüyordur

ondan bırakmıyordur elini

0|0
    0|0
  • Bakın benimde sevgilim var demek istiyor herhalde.

0|0
    0|0
  • sevgili yaptım havası yaratıyor.

0|0
    0|0
  • dışarıya mesaj veriyor. kimse sana gaz kesmesin diye

0|0
    0|0
  • herkes görsün diye böbürleniyordur

0|0
    0|0
  • Gorgusuz sevgilin seni kaciracaklar saniyordur

0|0
    0|0
  • sevgiliyseniz bunun nedeni mi olur ergen style

0|0
    0|0
  • Bu gız benim ahali görüüünnn demek istiyor olabilir :)

0|0
    0|0
  • reklam ediyor sizi

0|0
    0|0
  • lise kac ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• seni sahiplenmesinden yada kismasindan olacagini sanmam, zaten yaninda o var, sacma.

Bi ihtimal, ya senle hava atacak yada birini nispet.

0|0
    0|0
  • eskiden el ele tutusmus sevgililer gorup iclenmistir simdide sevgilisi var nasil bir duyguymus ogrenmek istiyor.. bide gosteris meraki

0|0
    0|0
  • yıllardır o çarşıda sap sap gezmenin verdiği düşünce ile bakın bende bir kız arkadaşa sahibim der gibi catwalk edasında yürüme isteği

0|0
    0|0
  • tutmuyosa fenaydı tuttuğuna gre problem yok daha ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • sen elini vermiyormusun ki ?

0|1
    0|0
  • kimse asılmasın diyedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...