Samara gözümün önünden gitmiyor ..

Baylar ve bayanlar bi halt ettim ''halka'' filmini izledim 2-3 ay evvel .. filmde kuyuya atılan küçük kız var ve o kız gözümün önünden gitmiyor .. dolabı açarken karşıma çıkacak diyorum , wc gittiğimde delikten el uzatacak vs vs .. yani bıktım hani korkuyorum desem yalan olurda hatta korkuyorum diyim kurtulayım beh :( ben bu kızı nasıl unuturum ya cidden rahatsız etmeye başladı ..

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu arada bi hatırlatma gündüzleri korkmuyorum geceleri başlıo bu korku .. :D

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Ya soruyu okurken çok güldüm, ben o filmi yıllaaar önce izlemiştim. Korkudan çok tiksinmiştim. İğrenç sahneleri var, tırnak falan.. Bi süre film izleme, spor, hobi falan yap. Değişik dergiler oku. Kafanı toplayabileceğin şeyler yap.

0|0
    0|0
    • valla insnaın posikolojğik durumuna göre değişiyor ben izlediğimde vay şrfsizler nasıl kıyarlar dedim sonra kız beynime girdi çıkmak bilmiyor ..

• gündüzleri bişey yok geceleri işte biraz uraştırıcı oluor

• Geçeeeeeeeer. Bu da geçer ya hu.

Kızlar Ne Diyor 8

• aynısı bendede oldu psikiyatriste git sana ilaç verir bir kutu bittikten sonra rahatsın ama başka korku filmi izlememen lazım

0|0
    0|0
  • Sen o kizin normal halini gordunmu al sana normal hali : link ee simdi ne dusunuyosun :D ?

0|0
    0|0
  • link al bunu seyret unutursun :D

0|0
    0|0
  • Samaradan?korkuyorsun? lavaboda?hemde yeni izledin? Gülüm kaç yaşındasın sen

0|0
    0|0
  • korkma canım

0|1
    0|0
  • sağol bize de bulaştırdın Samara'nın lanetini:)

0|0
    0|0
  • Yas kac :D

0|0
    0|0
  • benmde dün sorula o 5 soru aklımdan gtmio.. 3harflilrr.. allam gecelrim ziyan oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• niye izledin dostum o zaman madem etkileniyon :) bende de o filmi izlerken bir kaç sene önce telefon çalmıştı. Açamıyoduk telefonu arkadaşlarla korkudan seven days der diye :D

0|0
    0|0
    • :D hajı senin branşın çıktı bak bu filmin etkisini giderecek bi film önerirmisin bi sinema sever olarak

• dostum Scary Movie 3'ü izle Samaranın karizmasının içine ediyolar. Rahatlarsın.

• Çivi çiviyi söker. Şeytanı Gördüm filmini izle.

0|0
    0|0
  • İzlemişken yetimhaneyi de izle.

0|0
    0|0
  • Samara kim müdür ne işi var senin evde yaw yapma Allah aşkına kaç yaşındasın...

0|0
    0|0
  • Blair cadısını izle böylece ondan kurtulmuş bundan korkmaya başlarsın :)

0|0
    0|0
  • Delikten elini uzatsa en fazla handjob yapar. Takılma bu kadar.

1|0
    0|1
Yükleniyor...