Puccayı okuyan varmı ? Özellikle kızlar ?

3 kitabınıda okudum bende dizüstü edebiyatına karşıydım ve kitabın edebi bir değerinin olmadığını düşünüyodum ama okuduktan sonra fikrim değişti 3 kitabınıda okudum bence harika herkese tavsiye ederim özellikle kızlar bu kitap duygularımıza tercüman oldu :)

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• internette görmüştüm :) hikayesi sanırım ayrıldıktan sonra blog yazmaya filan başlamış.. ama anlamadığım :) senin onun bunun şunu onların bunların şunların zaten hali hazırda hissettiği düşündüğü şeyleri okumak mı ilginç geliyor size onu anlamıyorum :)) yani aynı duyguların farklı kelimelerini yazımı gibi geliyor bana ! çok mu saçmaladım... doğru diyosam1 tuşuna bas yazmaya devam edeyim :D yanlışsam 2 tuşuna bas...

0|0
    0|0
    • farklı kelimelerle yazımı gibi olacaktı. devrik oldu ben gibi cümle... yani siyah'a kara demek beyaz'a ak demek gibi :)

• ya o hatayı bende sürekli yapıyorum :) kızıyorumda... yani hayatı başkalarının fikirleri ile yaşayacaksam... belki ne bileyim oradan bir taktik alıyosun işte atıyorum burnu kısa olan erkeklerden uzak durun gibi... ve sen kendini şartlıyosun bir gün karşına burnu kısa olan birisi çıkıyo ya hayatını verebileceğin birisiyle ve sen onu tepiyosan ? yani onun sorunlara verdiği reaksiyon sende de aynı etkiyi veya tepkiyi gösterecek değil ki! anlatamadım yine yah :D ama özetle böyle bişi...

• tamam tamam anladımda çok güzelde anlattın çokda haklısın ama güzel işte okumamak elimde değil :D:D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Fikrin ne yönde değişti? harika olan kısmı nedir mesela?

0|0
    0|0
    • aşırı gerçekçi çok küfür var ama bu nedense kitabı daha okunası yapıyor kadın bikere aşırı komik herşeyini anlatıyor tüm özelini ve sanki kendi hayatını değilde biz kızların yaşadıklarına tercüman olmuş gibi :)

• aynı şey değil :)

• canım ben uzun bir süre kitapcıda calıstım.kitabı biliyorum. okuyan kitleyi de iyi biliyorum. bak'' kitle'' diyorum. neyse ilerde anlarsın diyorum.

• okuyacam tavsiyen için teşekkür

0|0
    0|0
  • hayır okumadım en kısa zamanda okumaya çaşısacagım

0|0
    0|0
  • Çok keko bi' hatun.

Herkesin normal yaşadığı olayları yazmış. E doğal olarak herkes kendisine yakın bulmuş falan filan. Biraz da hafif meşrep bi' ağızla yazmış. Hatunların içindeki o küfürleri bastıran yere dokunmuş, mini mini kızlarımızın daha bi' hoşuna gitmiş.

Çocuklarımız küfür etmez ama kitapta okuyunca, beğenip, geri kalan yerleri blur'layıp paylaşırlar.

Arz, talep meselesi...

1|1
    0|0
    • moralim bozukken tekrar tekrar okuyorum komik çünkü neşem yerine geliyor okadar kitap okudum edebi siyasi ısrarla pucca ddiyosam bi sebebi vardır :)

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel br kitp dye duydum okucktm ama unuttum sayende hatırladm :))

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • aynen dediğin gibi edebi bir değeri olmadığından dolayı yadırgadığım ve okumayı düşünmediğim bir kitap

0|0
    0|0
    • bence okumalısın sadece ilk kitabının ilk 10 sayfasını oku sonra zaten bırakamıyosun elinden :) kitap 300 400 sayfa ve ben ve tanıdığım herkes kitabı bi günde bitirdi

Yükleniyor...