Öğrencileri katmazsak çalışan insanlarla ilgili bir soru

çalışıp işi gücü olup sitede bu saatlerde takılmayı nasıl başarıyor bu insanlar ne tarz işleri güçleri var merak ettiniz mi ? ben ettim ne iş yapıyosunuz ?

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• ben de cevaplıyayım mı ?

hafta içi öğrenci hafta sonu kısmen işçiyim :D

1|0
    0|0
    • Allah kolaylık versin

• öğrencilik daha zor bak. öğrencileri pas geçmişin ama .hafta içi fakülte hafta sonu da ilaçlama yapıyorum :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Ya çok özür :) Mausu kaydırırken yanlışlıkla soruyu puanladım hemde en kötüsünden :( Geri alınmıyor üzgünüm. Bu arada kendi işyerimde işsizim. Kafama göre gidiyorum öğleyin falan;)

1|0
    0|0
    • olsun sorun değil :) en güzeli kendi işin olması,başarılar bol kazançlar size de

• Eyvallah:) hep böyle değil zaten iş olduğunda 2-3 gün uyumadığımda oluyor. İlahi adalet yani :)

• Nu ressamlara modelim.İş çıktıkça gidiyorum.

2|0
    0|0
  • kimya hammaddeleri üzerine ithalat ihracat yapan sirketin marmara bölgesi sorumlusuyum.. çalisma saatlerim esnek... Siz ne is yapiyorsunuz güncelleme yaparsaniz sevinirim..

1|0
    0|0
    • yüksek lisans yapıyorum şu anda çalışmıyorum,iyi bir işiniz varmış Allah daim etsin

• mba programındayım

• başarilar... Bu durum gerçekten hoşuma gitti..

• Yattım uyuyamadım geri kalktım lanet olsun =((

Kendi iş yerim var..Turizm sektörü..

1|0
    0|0
  • Müşteri temsilcisiyim. Home ofis çalışıyorum 00:00 - 08:00 arası. Bir bilgisayarda çağrı alıyorum diğeri kişisel bilgisayarım öyle takılıyorum arayan olunca cevaplıyorum serbestim ben rahat böyle kebap yani oh tın

0|0
    0|0
    • harika home ofis ohh rahat rahat :) başarılar hangi alanda olduğunuzu sorabilir miyim acaba?

• ahaha yok aramam merak etmeyin,başarılar dilerim kolay gelsin :) cevapladığınız için teşekkürler

• Ben teşekkür ederim. Hayırlı geceler :)

• Ben akşam işe gidiyorum sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • dershane öğretmenliğine adım adım :D

1|0
    0|0
  • Yazılım uzmaniyim sıkıldıkca takılıyorum

0|0
    0|0
  • p**evenklik yapıyorum O.o :D

0|1
    0|0
  • evdyeken takılıyordur ya da ara sıra bakıyordur

0|0
    0|0
  • valla ben fırsat bulduıgumda takılıyorum sasıracak bir durum deyil yani

0|0
    0|0
  • Zaten işsizlik sorun değilmiydi bu toplum da?

0|0
    0|0
  • mühendisim masa başı işi kimse sürekli çalışamaz bir fiil arasıra kafa dağıtıyorum.

0|0
    0|0
  • masabaşı olanlar yapar bunu

0|0
    0|0
  • güvenlik cevap çok kısa ama sabaha kadar buradayım :)

0|0
    0|0
  • abazalık başka işte kadın-erkek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• p*rno sektöründeki aranan hemşire kepiyim.

1|0
    0|0
  • walla ben normalde bu saate kalmıyorum eşim şehir dışında yolda şu anda o yüzden onsuz uyuyamadım :) çokmu dümdüz yazdımki alışkın olmayınca uykusuzluk çarptı herhal :)

1|0
    0|0
  • Gunduz uyuyorum ben birkac saat uykusuz kaldigimda ;( ogretmenim ;(

1|0
    0|0
    • :) size de çok kolay gelsin zor iştir öğretmenlik

• Tesekkur ederim daha acemiyim gecen haziranda mezun oldum ikinci donemim daha bakalim biraz daha deneyimle aliscam ileride sanirim :)

• can sikintisi olursa yatzamaz ve bu saatte takilirsin.erkendende kalkar isine bakarsin

0|0
    0|0
  • herkes mühendis

herkes yönetici

herkes öğrenci

: )

0|0
    0|0
  • boş işler müdürüyüm kendi işimin sahibiyim

0|0
    1|0
Yükleniyor...