Sevgilisiyle ayrıldıktan sonra yenilen, içilenlerin yol paralarının tekrar istenmesi ne kadar doğru?

Sevgilisiyle ayrıldıktan sonra yenilen , içilenlerin yol paralarının tekrar istenmesi ne kadar doğru? böyle bi insanın sevgisi hakkında yorumlarınız

0|0
12|38

En İyi Erkek Görüşü

• selam bir insanda gurur olur insalık olur düşmanıda olsa istenirmi ya demekki insanlıktan nasibini almamış eşşeğin önde gideni ne diyeyim eşşeğin sevgisi ne olur sevdiği yoncayı yemesi gibi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• tek kelıme ıle ohaaaaaaaaaaaa yuhhhhhhhhhhhh hatta cüşşşşşşşşşşşşşşşşş :D oyle bır öküzü çok aradımı :D her kım ıse bu arkadas :D

1|0
    0|0
    • kendi buldu malesef :D

• valla kusura bakma ama :D sen bıldıgımız öküz tiplemesini tarif ettin .. gerçi öküz bile o kadar olamaz :D yaa neyse :D

• ben severek ayrildigim kiz arkadasima son görüşmemizde bile ben diplomami almaya geldigimde bile para verdim simdi ben onlari geri almaya kalksam en az 5senesini banami caliscak nasil bir düşüncedir bu yahu

1|0
    0|0
    • senin gibi insanlar da var onun gibi şerefsizlerde

• bu durumda yapacak tek sey var ne kadar bir kuruş varsa bir kavanoza koyardim gercek yüzünü gösterdigi icin tesekkür eder kavanozu yere atar parcalardim paran kadar konus der uzaklasirdim oradan..

• hadi abi alınmaz da, onu geçtim.

ilişki boyunca yeyip içtiklerini de not tutup hesapları saklamış mı bu adam ? :D

ucuz atlatmışsın..

1|0
    0|0
  • insan değildir o öküzdür mal yaaaaaa

1|0
    0|0
  • Şerefsizliktir..

1|0
    0|0
  • sigorta ve de tazminat da isteseydi bari.

2|0
    0|0
  • menfaatçi aşagılık yüzsüz arsız mal:)

1|0
    0|0
  • ona bir tane top ver. sektirsin gitsin.

0|0
    0|0
  • kısacası şerefsizlik diye düşünüyorum. bunun başka açıklaması olmaz yani

1|0
    0|0
  • Ağlamak istiyorum sayın seyirciler ://777

1|0
    0|0
  • bunu yap link

0|0
    0|0
  • boşver iyi olmuş.böylesi bi tecrübe kolay yaşanmaz.hem zararsız hem ciddi tecrübe.heybeye at bunu

sana tavsiyem ne bu adamdan ne bu olaydan kimseye bahsetme böyle şeyler seni de hafif gösterir.

yani olayın detaylarını bilmiyoruz ama ne olursa olsun bi erkek bunu demez ya.bi tokat patlatsa bundan daha onurlu olurdu. ama bunu diyene erkek denmez ya

0|0
    0|0
  • böyle bir insanın sadece sevgisini değil etik algısını sorgularım :) şanslıyım ki böyle bir durumla karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • Ne insanı ya para perest ... Hiçbirşey diyemiyorum terbiyemi bozamam ancak nokta koyabildim.

0|0
    0|0
  • Oha ayılığa bak diyeceğim az kalacak olur mu öyle şey ya.

0|0
    0|0
  • öyle saçma bişey olabilirmi yaaa ye iç eylen sonra ayrıl bana geri ver ödediklerimi de iyi o zmaan seni öptümü seni elledimi o zaman oda onları iade etsin sen madiyatı iade edebilirsin ya senin yasadıgın çökünüyü nasıl iade edecek merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Ne yedin sende öyle canım adamın içine dert olmuş :))

0|0
    0|0
    • Yol parası ve yiyecekler aklıma gelenler bunlar gelmeyenler de haram olsun dedi

• Evet kurtuldum :)

• tebrikler :))

• Şaka yapıyorsun,böyle bir profil yeryüzünde yoktur herhalde..

Doğruysa direkten dönmüşsün kaba tabirle..

0|0
    0|0
  • bu ne böyle ya ilk defa duyuyorum

0|0
    0|0
  • sor bi bakalım kredi geçiyorsa yardım edelim ?

hasbinallahheniyevelvekkülelkülada

0|0
    0|0
  • Oha varmı böyle bir insan. Eğer o insansa ben zuzaylıyım.

0|0
    0|0
    • malesef var :)

• Ya evrime inanmıyorum da böyle tipleri görünce insanlık için endişe ediyorum nereye evriliyor bunlar odun öküz ayı karışımı birşey :D hala şaşkınım ve inanamıyorum. Bunu annesi insan diye doğurmuş ama başka birşey olmuş bu :D

• İnsan mı?.

0|0
    0|0
  • tam bir gavvatliktir , parasi yok p ic in heralde , aksam aksam sinirlendiriyorlar ..

0|1
    0|0
  • olmaz olsun böyle insan nekadar yazik ..git parasini ver utansin:))

0|0
    0|0
    • Böylesi utanmaz ki :)

• ac kalsam acikda kalsam gebersemde asla diyemem gurur önemli tabiki:)

• karşılıksız bi çek işini görür teneke kafalı agır abininin

0|0
    0|0
  • Harbiden yok böyle bir şey ya :D :D Senden mi istiyor ?

0|0
    0|0
  • walla ben bu dedıgını yapsaydım servet sahıbı olmustum yemınle :)

0|0
    0|0
  • çok saçma bişi

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun derim...

0|0
    0|0
  • nasıl buluyosunuz anlamadım ki ya nerden buldun bunu alman mı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 12

• tabii hemen de.. rulo şekline getir bi 5'lik eğlensin... o napcagını bilir o ruloyu :D

1|2
    0|0
  • ahahahahaha. al mektuplarını, ver mektuplarımı meselesi ne ara level atladı.

1|0
    0|0
  • defter tutmuştur kesin

1|0
    0|0
  • bunu da duydum ya intiharın eşiğindeyim .s

1|0
    0|0
  • Ver ayağımın altına ezeyim.

1|0
    0|0
  • böyle bişey banada olmuştu yaaa aldığı kıyafetleri sen şimdi benden sonraki erkek arkadaşınla çıkarkende giyersin deyip geri istemişti hödük...sonrada utanmadan ben sensiz yapamıyorumda demişti.. var var böyleleride nefes alıyo malesef aramızda

0|0
    0|0
  • Şaka yapıyo olmalısın bu insanlık dışı :))

0|0
    0|0
  • ben her zaman derim kızıma kendi yediğini kendin öde diye...o zaman kimse hak iddia edemez

0|0
    0|0
  • saçma yorumsuz kaldım

0|0
    0|0
  • at yüzüne ederi kadar konussun

0|0
    0|0
  • Hayvanlık. Bi an hediyeleri mi geri veriliyor acaba dedim, ama yol su parası istemiş. İnsan olarak muhatap almaya bile değmez.

0|0
    0|0
  • yuhh artık yuh ki ne yuh

0|0
    0|0
Yükleniyor...