Yaşadığınız ilişkilerde geçmişin sorun haline gelmesi..

geçmişiniz yüzünden ne tür sorunlarla karşılaştınız, bu durumlarda açık sözlü olabildiniz mi ? veya asıl sormak istediğim soru da x kişi ile ilişki yaşarken eski sevgilinizi aklınıza getirip kıyas yapıp bir şeyler yaşama konusunda geri adım attınız mı ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• bence geçmiş ve gelecek kıyaslanmalıdır ama geçmişte yaşadıklarını tecrübelendir ve geleceğindede hem tecrübe edindiğin davranışları hemde tecrübeleri sağlayan insanları hayatından silmene veya hayatına koymana yardmcı olur bu ama hiç bir zaman geçmişini özleme bittiyse bitmiş olmalı senin için ve geleceğindeki insana sadece geçmişle ilgili sorduğu sorulara cevap ver ve geleceğindeki insan senin geçmişinde takılı kalmamalıdır çünkü onu ilgilendiren şimdiki zamandır unutma o senin geçmişinde yoktu ;) ve geçmişini yorumlamasınada izin verme

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Geçmişimi deşmek isteyenlere anlattım. beğenmediler de gitmediler de. yıprandık yok yere.

0|1
    0|0
    • çok afilli geldi bak. facebook da felan durum mu güncellesem böyle :D

• gecmısımı en ınce ayrıntısına kadar anlatırım her ılıskımde.. eğer gecmısı sorun edıyosa yolunu alır.. onemlı olan gecmıs değil onla oldugum ve olcagım zaman zarfı..

0|1
    0|0
  • Gelecegimde buyuk hasar birakacak hicbir sey yapmadim. Ufak tefek hatalari sorun yapacak insanla zaten ayni yola girmem. Muhim olan o hatalarin telafisinin olup olmadigi, -ki donusu olmayan bir hatam yok. Olanlardan da yeterince ders cikardim diye dusunuyorum.

Oyle iste..

1|1
    0|0
    • teşekkürler.. işte bazen her şey bizim düşündüğümüz gibi olmuyor. dönüşü olmayan olaylar değil dediğin şeyler bazıları için gerçekten de dönüşü olmayan olaylar olabiliyor. hataları kabul etmekte bir şey değiştirmiyor gerçi ama garip bir paradoks işte.. tekrar teşekkürler cevap için :)

• O zaman soyle yap, attigin her adimin son raddesini de hesaba kat, sonunda ne gibi zorluklarla karsilacagini dusun. Eminim bir cok secenek sunacaksin kendine. Ona gore de o adimin saglikli olup olmadigini az cok kestirebilirsin. Ben hep oyle yaparim, ise de yarar.

• yaşamaya vakit kalmaz öyle de.. :D insan yanlışın ne olduğunu o yanlışa düşmeden anlayamıyor. yaşamamız lazım :)

• iki tarafında bilmesi ii bişey ama sonrasında unutulup açılmaması gereken konular bunlar adı üztünde geçmiş zaten geleceğe bi hayrı yok...

0|1
    0|0
    • geleceğe hayır olabilecek geçmişler de olabilir ama.. hayır derken iyi şeylerden kastım yani olumsuz hayır değil :D

• alacağın ders tek hayırdır bence...

• öyle olsun bakalım :D

• Eski iliskim yüzünden hicbir zaman sorun yasamadim. Eskiler eskide kalmistir bana göre. Hayatima giren kimseyi gecmisimde kalmis biriyle kiyaslamam da. Herkes kendi farkiyla, kendi özellikleriyle gelir ve girer hayatima. Aklimi gecmistekini düsünerek kullanacagima, yenisini kendi benligi ile kesfederim daha iyi.

0|1
    0|0
    • mutlaka öyledir sorun çıkardı mı diye sormaya çalışmıştım birazda teşekkürler :)

• geçmiş geçmişte kalır ama sen birini unutmak için biriyle berabersen eski sevgili o zaman sorun olur

0|1
    0|0
    • bu da farklı bir pencereden bakış tabi çok iyi. teşekkürler

• Yok asla kıyas yapmam. Eski ilişkilerin sürekli konuşulmasıda çok itici bir durum gıcık olurum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben direk anlatırım. ilk başta bişi demezler. sonra bu konu hakkında şikayet ederse. bende terkederim. olgun olsunlar liseli ergen tavırlarına girmesinler hocam. bak iyi gıcık oldum kendi kendime.

0|1
    0|0
    • sorun çıkartacak bir olay sonra patlıyorsa o gerçekten sıkıntı ya :D

• Söylersem burada bana karşı bayanlar tarafından bir örğütlenme ve erkekler tarafindan kolpacı olaylarına maruz kalabilirim. boşver hocam :)

• tamam :)

• gecmisi didiklemek iliskilerde ciddi sorunlara yol aciyor en iyisi iliski baslangic tarihi ve sonrasi olarak dusunmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...