Yardıma ihtiyacım var bayanlar beylerr

ben birinden ilk defa bu kadar çok hoşlanıyorum bayadır ilgim vardı zaten ama utangaclığımdan bi nasılsın bile diyemiyodum tam tamına 1 yıl halini hatrını hiç sormadım bugün nedendir bilmem bi gaz geldi bi patlama yaşadım içimde ona mesaj attım nasılsın diye oda çok samimi bi şekilde cevap verdi sorun şu ki abi diye mesaj attım ama elim ayağım bir birine dolandı napıcam ben en yakın arkadaşı benden hoşlanıyodu oda benim bi arkadaşımla çıkmıştı önceden 1 sene bu olur mu mümkün mü ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben de bi kere kıza abi demiştim aklıma geldi :D birazcık samimileş, niyetini çok açmadan muhabbeti sürdür, duruma göre anlarsın devamı gelecek mi gelmeyecek mi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hiçbirşey gizli kalmasın en azından bilinçaltında yer edinmesin söyle kendisine hissettiklerini.böyle daha mantıklı.

0|0
    0|0
    • olmaazz söyleyemem asla biter bütün spor hayatım

• geçmiş olsunn

0|0
    0|0
  • işin ucu sevgiye dayanınca mumkun oluyor seviyorsan devam

0|0
    0|0
  • ilk adımı atmısısın ne güzel devamınıda getirisin artık

0|0
    0|0
  • sevdigim kız bana abi dedi :D :S hahah

0|0
    0|0
    • gülmeyin lan acı çekiyom vallaahh :(

• o zaman mesaj at

pardon abi kelimesini kuzenim yazmış :=))

korkma birşey olmaz içini ferah tut sen hoslandıgını söyleyebilsen birşekilde ortada hıc birsorun kalmayacak :)

• Sınır tanımaaaaaaaaaaa ! :D

0|0
    0|0
    • le le ben ölem geberem daha iyi :D

• en yakın arkadaşı senden hoşlanıyosa nası olacak bu iş.yani arkadaşının hoşlandığı kızla çıkacak kadar geniş birini nası kabul edeceksin

0|0
    0|0
    • aşk :(

• hoşlanıyorum demişsin ama :S neyse beni ilgilendiren bi konu değil

• ABİ mii... :)))))))

Bazılarınız gerçekten sa...

0|0
    0|0
    • ne diyim salak benden 6 yaş büyük

• Madem içtenlikle cevap verdin; dinle bak:

Bundan sonra, ister yüzyüze isterse telde mesajla falan "abi" kelimesini asla kullanma. Ahmet Bey de Ahmet de ama asla abi deme. Ayrıca ona karşı sıcak ve ilgili davran. Yaşıtınmış gibi davran... Bu şekilde biraz zaman geçtikten sonra, o sana karşı birşeyler hissedip açılmazsa; duruma göre sen ona açıl...

Abi dediğin için o birşeyler düşünse bile sana açılmaya çekinir. O yüzden iş biraz da sende bitecek... ;)

• çok haklısın şimdi abi falan demiyorum gayet rahat ve yaşıtımmış gibi hoşbet ediyorum oda zaten benim gibi bi kıza ilgi duymazsa aklından zoru vardır

Kızlar Ne Diyor 1

• Olur belkide. Sen biraz ağırdan al bakalım sohbeti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...