Siz Olsanız Ne Yaparsınız?

Düşünün ki size 100.000 tl civarında miras kaldı. Anneniz ve babanız rahmetli. Lise mezunusunuz. Ve üniversite okumak istiyorsunuz. ( saat mesaili bi işte çalışıyorsunuz. ssk var felan. Ama mirasın 30.000 tl lik kısmı nakit geri kalanı gayri menkul ve şuan onlara dokunamıyorsunuz. Geride size destek olcak kimseniz yok ve bundan başka mal varlığınız yok. Benim yerime koyarak bu soruyu cevaplar mısınız? Düşünmekten uyuyamıyorum.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• oku iyi bir işin olsun okumaya yatir paranı en karlı iş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• başın sağolsun. o parayla okulumu bitirir sonra iyi bir işe girmeye gayret ederdim.

0|1
    0|0
    • Sence yeterli mi bu para okumaya? ya okul bitmeden para biterse. gayet tasarruflu bir insanım pazarlık yapmadan ürün almam ama ya biterse?

• ee okuyomuşsun ev arkadaşın falan var. daha ne bize beyin cimnastiği yptırdn :D

• ev arkadaşım değil ya adam ankarada ben istanbuldayım okumuyorum üni sınavına gircem.

• universite okuyup part time is yapmak en mantiklisi geldi şu an..

0|1
    0|0
    • Üniversite dersleri felan part-time çalışmaya pek olanak vermiyor. Buda beni düşündürüyor.

• ben ozel ders veriyordum gecen sene gayet iyi kazanmistim aslinda ama bu sene yogunluktan biraktim.

sana su markalarin stand islerinden tavsiye edebilirim haftasonlari oluyor genelde.

• :( okuyanın halide çok kötü.

• üniversitemi okur sonra işimi kurarım

0|1
    0|0
  • gayrimenkulleri kiraya verr gelrmi elde ederim. üniversetyide okurum saygınlıgım için.

0|1
    0|0
  • üniversiteyi boşver. ticarete atıl.

0|1
    0|0
    • Ya batarsam ? dolandırlırsam

• çok uzun iş. 20 yaşındayım onu yap et 3-4 sene olur.

• 23-24 çok mu geç sana gore?

dolandirilirsan sifırdan başlayacaksın, arkanda kimin kimsen yok.

okusan gene garantin yok, mühendisler açıkta geziyor belki farkında değilsin...

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...