Bu soruların cevabını bulalım, biz değil, depresyon bizden çıksın

Bu alıntıdaki soruların cevabını bilen varmı ya? depresyondan çıkmaya çalışıyorumda :Dd

*

Yıllar geçtikçe güçleneceğine, zayıflıyor muydu insan? Olgunlaşacağına koflaşıyor, dayanıklılığını yitiriyor muydu? Öğreneceğine unutuyor, bildiklerinden şüpheye mi düşüyordu? Geride bıraktığı onca şeyden ve onca yıldan sonra böyle yaprak gibi titremek, kendini başa dönmüş gibi hissetmesine yol açıyordu. Yürümüş, yürümüş ama hiçbir yere gidememişti. Belki de dünyanın yuvarlak olması, daima başladığın yere, yani kendine döneceğin anlamına geliyordu.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• yıllar geçtikçe insan güçlenir

hayat olgunlaştırır ve her yaşın bir güzelliği vardır

her insan her yaşta öğrenmeli ve okumalı

bir yaşa gelindiği zaman hayatın anlamını ve gerçekleri daha iyi anlar insan .geşmiş geçmişte kalır .dün değil bugün önemlidir .insan ne olacağına karar vermeli .ideali olmalı .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bünyem kuvvetlidir kimse yıldıramaz beni özgüven...:)

0|0
    0|0
  • Soruya soruyla karşılık ver

0|0
    0|0
  • salla gitsin çıkın şu bunalımdan ağzınıza kürekli vururum ha :D safa

0|0
    0|0
    • kendimi terlik dövmek istiyorum

• kendimi terlikle dövmek istiyorum

• bak al sert bir terliği altı tahta olsun :D yüzüne vurmaya başla hızlı hızlı vur :D :D link bu iyi sonuç alacaksın eminim :D

• zayıf çok zayıf .

0|0
    0|0
  • Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?

0|0
    0|0
  • hafif depresyon çıktı. test yanlış bence.. bende ağır olması lazım..

0|0
    0|0
  • Okuduktan sonra psikolojim bozuldu=) o.0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dur denicem:))

Yıllar geçtikçe insan eğer olduğu yerde saymıyorsa acı çekiyorsa yolda ilerlemeye çalışıyorsa güçlenir,zayıflamaz..Olgunlaşır,dayaknıklılığını yitirmez olaylar karşısında duygu ve düşüncelerinin de gelişmesinden dolayı. Ovv bu soru biraz karmaşık napıcaz bakalım:)) "Öğreneceğine unutuyor, bildiklerinden şüpheye mi düşüyordu?" öğrendikleri de var, öğrendiği zaman eskiyi unuttukları da. Şüpheye düştükleri de var,şüpheden kurtulup sonuca vardıkları da. tamam ben şimdi beyin kusmaya gidiyorum:))

0|0
    0|0
  • Hadi bunları düşünelim

0|0
    0|0
  • depresyondan çıkmak insanın kendi elinde aslında kendini eve kapatmıcaksın çıkıp geziceksin dolaşıcaksın topluma giriceksin zamanla gider zaten :)

0|0
    0|0
  • Bu sorular adamı depresyona sokar ben almıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...