Lazer epilasyon yaptırıp memnun kalan var mı?

Bel, sırt ve yanaktaki kıllardan rahatsız oluyorum.

bir de esmer tenli olanlarda başarı oranı düşükmüş doğru mu?

Erkeklerden yaptıran ve memnun kalan oldu mu?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Esmer daha dogrusu siyah kılları olanlarda daha başarılı..

Uzun bir dönem olsa da sabırla devma edilirse başarısızlık diye bir durum söz konusu değil..

0|0
    0|0
    • ne kadar uzun dönem ve kaç seans?

• yok oralar uzak kaçıyor

Daha çok Eminönü Eyüp Beşiktaş tarafları bana yakın

• İyi bayramlar teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 10

• aksine asıl esmerlerde kıl kökü sert olanlarda daha çabuk sonuç alınıyor.zaten lazerde ilk gittiğnde tüye bakıp lazer işe yarar mı yoksa iğneli mi yaptrman daha uygun olur sana göre yönlendirme yaparlar.benim babam yüzü için lazer yaptırıyor gayet de memnun

0|0
    0|0
  • bi arkadaşım vardı baya esmer kıl tüy sorunu çok komple vücut için gidiyo gayet memnun ama yüzde leke kalabiliyo

0|0
    0|0
  • hı yaptır yaptır yakışır ERKEKLERE kılsız kılsız / Erkek dediğin lazer epilasyon mu yaptırırmış be?

1|0
    0|1
    • hayata bakış açılarımız farklı

• yakışır yakışır bakımın erkeği bayanı olmaz siyah tüylerde lazer çok etkili fakat esmer ten biraz riskli oda yüz bölgesi için riskli leke olasılığı olduğu için ama sırtında bisorun olacağını sanmıyorum

• bayan depresif kısmen katılıyorum sana :)

• esmerlerde başarı oranının düşük olduğu doğru değil aksine esmerler daha doğrusu siyah kılları olanlarda başarı daha yüksek

1|0
    0|0
  • ben yaptırdım yapılırken acılı oluyo ama değiyo

0|0
    0|0
  • Esmerlerde başarı oranı hiçte düşük değil.Tanıdığım bi arkadaş yaptırdı bacak , sırt ve karın bölgesine.Esmer o da ve gayet iyi sonuçlar çıkmış bende 3-4 seneye yaptırmayı planlıyorum

0|0
    0|0
  • kendim lazerliyim çok da memnunum. ayrıca yaptıran erkek arkadaşlarım da var ve onlarda çok memnunlar.

0|0
    0|0
    • Nekadar sürdü lazer tedavisi

• seans sayısı bir kaç faktöre bağlıdır. lazer epilasyon seans faktörlerinden en önemlisi kişinin kıl yapısı ve tipidir diye bilyorum.

• bende yaptırmayı düşündüm öyle bir kıl sorunum yok ama çıktıkça al al bıktım gari :D

0|0
    0|0
  • Doğrudur, sert ve siyah kıllarda başarı oranı yüksek ,kısa sürede bitiyor .

0|0
    0|0
  • zaten lazer beyaz tenlerde ve fazla sıyah olmayan tuylerı gormezkı...esmerler daha sanslı bende yaptırıyorum 2 seans oldu ama hemen hemen faydasını gordum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben yaptırmadım ama bir ara bu konuyu çok araştırdım. Bu işin uzmanına gitmek gerek ilk önce randevu alıp kıl şeklini bir inceliyorlar sonra sana ne yapılması gerektiğini anlatıyorlar. Arkadaşım gitti baya memnun kaldı kulaklarında çok kıl vardı şimdi tertemiz yani iyi araştırmak gerek herkes bu işi iyi yapamaz.

0|0
    0|0
  • sakal üstüne yaptırdım 9 seans oldu sanırım çok az bişey kaldı 1-2 seansa hepsi biter sanırım.ama yaptırırken dikkat et düzgün güvenilir bi yere yaptır

0|0
    0|0
  • iğneli yaptır bilader tam çözüm diyolar lazerde cıkma oluyor da iğnelide olmuyor öyle dediler bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...